Kontakt

Senast ändrad: 23 augusti 2017

Här hittar du oss som arbetar på SLU Holding. Välkommen att kontakta oss!

Urban Eriksson

VD
Telefon: 018-67 25 45, 070-645 04 10
E-post: Urban.Eriksson@slu.se

Turid Sundin Carlsson

Operativ chef, Senior innovations- & affärsrådgivare
Telefon: 018-67 14 16, 070-564 03 45
E-post: Turid.S.Carlsson@slu.se

Lars Eling

Kommunikationsansvarig
Telefon: 018-67 14 13, 070- 667 13 19
E-post: Lars.Eling@slu.se

Christer Frånlund

Senior innovations- & affärsrådgivare
Telefon: 018-67 14 50, 072-248 67 17
E-post: Christer.Franlund@slu.se

Daniel Hoffman

Senior innovations- & affärsrådgivare
Telefon: 090-786 81 14, 072-551 40 53
E-post: Daniel.Hoffman@slu.se

Nicholas Jakobsson

Senior innovations- & affärsrådgivare
Telefon: 073-37 03 550
E-post: Nicholas.Jakobsson@slu.se

Carl Jonson

Senior innovations- & affärsrådgivare
Telefon: 040-41 51 66, 072-211 75 77
E-post: Carl.Jonson@slu.se

Henrik Landgren

Senior innovations- & affärsrådgivare
(föräldraledig från 2017-06-23)
Telefon: 018-67 13 61, 072-559 16 65
E-post: Henrik.Landgren@slu.se

Mats Wiktorsson

Senior innovations- & affärsrådgivare
Telefon: 0511-67 115, 072-209 66 03
E-post: Mats.Wiktorsson@slu.se

 

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Sidansvarig: lars.eling@slu.se