Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd










Antal sökresultat: 6
Elin Alexandersson
Elin Alexandersson
Doktorand vid Institutionen för molekylära vetenskaper; Organisk kemi
E-post: elin.alexandersson@slu.se

Postadress:
Institutionen för molekylära vetenskaper
Box 7015
750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas Allé 5, BioCentrum, Ultuna , Uppsala



Elina Andersson
Elina Andersson
Universitetsadjunkt, Veterinär sptj vid Institutionen för biomedicin och veterinär folkhälsovetenskap (BVF); Enheten för patologi

Telefon: +4618671381
E-post: elina.andersson@slu.se

Postadress:
Patologi, Box 7028

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Elin Hirsch
Elin Hirsch
Extern resurs vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för antrozoologi och tillämpad etologi

Telefon: +739471232
E-post: elin.hirsch@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Evelina Oskarsson
Evelina Oskarsson
Institutionsadministratör vid Institutionen för skogens ekologi och skötsel; Institutionen för skogens ekologi och skötsel, gemensamt

Telefon: +46907868416
E-post: evelina.oskarsson@slu.se

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Evelina Thorsell
Evelina Thorsell
Redovisningsekonom vid Ekonomiavdelningen; Ekonomiavdelningen, redovisningsenheten

Telefon: +4618672261
E-post: evelina.thorsell@slu.se

Postadress:
Ekonomiavdelningen, Box 7086

750 07 Uppsala
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Elin Torstensson
Elin Torstensson
Timavlönad tjl vid Undantagsenhet
E-post: elin.torstensson@slu.se


Loading…