Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd


Antal sökresultat: 19
Gaia Banelyté
Gaia Banelyté
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: gaia.banelyte@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Åsa Berggren
Åsa Berggren
Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618672344
E-post: asa.berggren@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Sara Capitán
Sara Capitán
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: sara.capitan@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Nicolas Chazot
Nicolas Chazot
Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: nicolas.chazot@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Pablo De La Peña Aguilera
Pablo De La Peña Aguilera
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: pablo.de.la.pena.aguilera@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Arielle Farrell
Arielle Farrell
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618672494, +725669779
E-post: arielle.farrell@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Benjamin Feit
Benjamin Feit
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: benjamin.feit@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Deirdre Kerdraon
Deirdre Kerdraon
Koordinator vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618671912
E-post: deirdre.kerdraon@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Jesse Peterson
Jesse Peterson
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: jesse.peterson@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Mariana Pires Braga
Mariana Pires Braga
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: mariana.pires.braga@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Deanne Redr
Deanne Redr
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618-671855
E-post: deanne.redr@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Hanna Rogers
Hanna Rogers
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618672542
E-post: hanna.rogers@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Tomas Roslin
Tomas Roslin
Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618672383
E-post: tomas.roslin@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Mathew Seymour
Mathew Seymour
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: -4618672453
E-post: mathew.seymour@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Minh-Xuân Truong
Minh-Xuân Truong
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: minh.xuan.truong@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



René Van Der Wal
René Van Der Wal
Gästprofessor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618672357
E-post: rene.van.der.wal@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Eero Vesterinen
Eero Vesterinen
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: eero.vesterinen@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Kate Wootton
Kate Wootton
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

Telefon: +4618672336
E-post: kate.wootton@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Jasmine Zhang
Jasmine Zhang
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi
E-post: jasmine.zhang@slu.se

Postadress:
Inst för ekologi, Box 7044

756 51 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Loading…