Hoppa till huvudinnehåll

Naturvårdsbiologi

Antal sökresultat: 26

  • Lucie Ambrozova

    Lucie Ambrozova

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: lucie.ambrozova@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Anika Gossmann

    Anika Gossmann

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: anika.gossmann@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16
  • Alwin Antoni Hardenbol

    Alwin Antoni Hardenbol

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: alwin.hardenbol@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Svenja Horstmann

    Svenja Horstmann

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: 0762355575, 0762355575
    E-post: svenja.horstmann@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Aino Hämäläinen

    Aino Hämäläinen

    Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: +4618672476
    E-post: aino.hamalainen@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Älvkarleby
  • Elin Kannerby

    Elin Kannerby

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: elin.kannerby@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Isabelle Kardelind

    Isabelle Kardelind

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: isabelle.kardelind@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Elodie Le Souchu

    Elodie Le Souchu

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: elodie.le.souchu@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Carl Lehto

    Carl Lehto

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: carl.lehto@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Andreas Lundgren

    Andreas Lundgren

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: andreas.lundgren@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Elin Lundquist

    Elin Lundquist

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: elin.lundquist@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Luca Mannella

    Luca Mannella

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: luca.manella@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16
  • Tyr Nilsson

    Tyr Nilsson

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: tyr.nilsson@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Ellinor Ramberg

    Ellinor Ramberg

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: +46735824821
    E-post: ellinor.karin.ramberg@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Thomas Ranius

    Thomas Ranius

    Professor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: +4618672334
    E-post: thomas.ranius@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Vanessa Rubino Urbina

    Vanessa Rubino Urbina

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: vanessa.rubino.urbina@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Elin Sjögren Englund

    Elin Sjögren Englund

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: elin.sjogren@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Frida Skarfors

    Frida Skarfors

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: frida.skarfors@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Mathias Stenström

    Mathias Stenström

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: mathias.stenstrom@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Mathias Stenström

    Mathias Stenström

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: dubblett.1.mathias.stenstrom@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Joachim Strengbom

    Joachim Strengbom

    Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: +4618672428, +46706346730
    E-post: joachim.strengbom@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Göran Thor

    Göran Thor

    Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: +4618672419
    E-post: goran.thor@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Malin Tälle

    Malin Tälle

    Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: malin.talle@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Malin Undin

    Malin Undin

    Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: malin.undin@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Zhiyi Zhao

    Zhiyi Zhao

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    E-post: zhiyi.zhao@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Erik Öckinger

    Erik Öckinger

    Universitetslektor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för naturvårdsbiologi

    Telefon: +4618672303
    E-post: erik.ockinger@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
Loading…