Sveriges lantbruksuniversitet

Agricultural entomology


Antal sökresultat: 36
Guillermo Aguilera Nuñez
Guillermo Aguilera Nuñez
Extern_resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672526
E-post: guillermo.aguilera.nunez@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Riccardo Bommarco
Riccardo Bommarco
Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672423
E-post: riccardo.bommarco@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Juliana Dániel Ferreira
Juliana Dániel Ferreira
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672372
E-post: juliana.daniel.f@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Eirini Lamprini Daouti
Eirini Lamprini Daouti
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672049
E-post: eirini.daouti@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Anna Douhan Sundahl
Anna Douhan Sundahl
Fältassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: anna.sundahl@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Sara Emery
Sara Emery
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: sara.emery@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ahmed Ez
Ahmed Ez
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: ahmed.ez@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Katja Fedrowitz
Katja Fedrowitz
Koordinator vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672196
E-post: katja.fedrowitz@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Benjamin Feit
Benjamin Feit
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672526
E-post: benjamin.feit@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Eva Forsgren
Eva Forsgren
Universitetslektor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672083
E-post: eva.forsgren@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Jannicke Gallinger
Jannicke Gallinger
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: jannicke.gallinger@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Janina Heinen
Janina Heinen
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: janina.heinen@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Mohammad Hosein Rezai
Mohammad Hosein Rezai
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: mohammad.rezai@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Carol Högfeldt
Carol Högfeldt
Forskningsingenjör vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672626, +46706296269
E-post: carol.hogfeldt@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Mattias Jonsson
Mattias Jonsson
Universitetslektor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672450
E-post: mattias.jonsson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Miriam Frida Karlsson
Miriam Frida Karlsson
Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: miriam.karlsson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Sokha Kheam
Sokha Kheam
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: sokha.kheam@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Sandra Lindström
Sandra Lindström
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: sandra.lindstrom@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16



Barbara Locke Grandér
Barbara Locke Grandér
Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672339
E-post: barbara.locke@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ola Lundin
Ola Lundin
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618673402
E-post: ola.lundin@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Gerard Malsher
Gerard Malsher
Forskningsingenjör vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672435
E-post: gerard.malsher@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Meghan Milbrath
Meghan Milbrath
Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672569
E-post: meghan.milbrath@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



John Bosco Muhumuza
John Bosco Muhumuza
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: john.bosco.muhumuza@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Anna Nilsson
Anna Nilsson
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: anna.nilsson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Velemir Ninkovic
Velemir Ninkovic
Universitetslektor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672541, 0739842233
E-post: velemir.ninkovic@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Piero Onorati
Piero Onorati
Forskningsingenjör vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: piero.onorati@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Clemence Pillard
Clemence Pillard
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: clemence.pillard@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Chloë Raderschall
Chloë Raderschall
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672426
E-post: chloe.raderschall@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Joachim Rodrigues De Miranda
Joachim Rodrigues De Miranda
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672437
E-post: joachim.de.miranda@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Nicholas Scaramella
Nicholas Scaramella
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: nicholas.scaramella@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Emilia Semberg
Emilia Semberg
Biomedicinsk analytiker vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672427
E-post: emilia.semberg@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Monique Smith
Monique Smith
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi

Telefon: +4618672453
E-post: monique.smith@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Frida Sundblad
Frida Sundblad
Extern_resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: frida.sundblad@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Sasha Vasconcelos
Sasha Vasconcelos
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: sasha.vasconcelos@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ayse Gül Ünlü
Ayse Gül Ünlü
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: ayse.gul.unlu@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Yuval Zelnik
Yuval Zelnik
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för Lantbruksentomologi
E-post: yuval.zelnik@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Loading…