Sveriges lantbruksuniversitet

Sök anställd


Antal sökresultat: 9
Martin Bolinder
Martin Bolinder
Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618672257
E-post: martin.bolinder@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Maria Gmach
Maria Gmach
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi
E-post: maria.gmach@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Achim Grelle
Achim Grelle
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618672555
E-post: achim.grelle@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Hannes Keck
Hannes Keck
Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618672697
E-post: hannes.keck@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Thomas Kätterer
Thomas Kätterer
Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618672425
E-post: thomas.katterer@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Rong Lang
Rong Lang
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi
E-post: rong.lang@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Lorenzo Menichetti
Lorenzo Menichetti
Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618673402
E-post: lorenzo.menichetti@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Nargish Parvin
Nargish Parvin
Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618671223, +46730889560
E-post: nargish.parvin@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Göran Ågren
Göran Ågren
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

Telefon: +4618672449
E-post: goran.agren@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Loading…