Sveriges lantbruksuniversitet

Sök anställd


Antal sökresultat: 19
Henrik Andren
Henrik Andren
Professor vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697302, 070-2184406
E-post: henrik.andren@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Malin Aronsson
Malin Aronsson
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi
E-post: malin.aronsson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Manisha Bhardwaj
Manisha Bhardwaj
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: +61 410 524811
E-post: manisha.bhardwaj@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Fredrik Dahl
Fredrik Dahl
Forskare vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697320
E-post: fredrik.dahl@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Umeå



Anna Danielsson
Anna Danielsson
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697309
E-post: anna.danielsson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Eva Hedmark
Eva Hedmark
Konsulent vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697308
E-post: eva.hedmark@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Heather Hemmingmoore
Heather Hemmingmoore
Doktorand vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi
E-post: heather.hemmingmoore@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Linda Höglund
Linda Höglund
Fältassistent vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi
E-post: linda.hoglund@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Gunnar Jansson
Gunnar Jansson
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697318
E-post: gunnar.jansson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Örjan Johansson
Örjan Johansson
Forskare vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi
E-post: orjan.johansson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Lars Jäderberg
Lars Jäderberg
Ingenjör vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697316, 070-2184407
E-post: lars.jaderberg@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Andrew Ladle
Andrew Ladle
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: +447803456356
E-post: andrew.ladle@slu.se

Arbetsbeskrivning: PostDoc, Jens Persson

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Grzegorz Mikusinski
Grzegorz Mikusinski
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697329, 070-7757161
E-post: grzegorz.mikusinski@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Sabrina Mittl
Sabrina Mittl
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi
E-post: sabrina.mittl@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Jens Persson
Jens Persson
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697305, 070-6353605
E-post: jens.persson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Umeå



Håkan Sand
Håkan Sand
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697324, 070-3003701
E-post: hakan.sand@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Andreas Seiler
Andreas Seiler
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697328, 070-3472643
E-post: andreas.seiler@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Camilla Wikenros
Camilla Wikenros
Forskare vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697344
E-post: camilla.wikenros@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö



Mikael Åkesson
Mikael Åkesson
Forskare vid Institutionen för ekologi; Enheten för viltekologi

Telefon: 0581-697322
E-post: mikael.akesson@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Grimsö forskningsstation

730 91 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation , Grimsö