Hoppa till huvudinnehåll

Personal på kretsloppsteknik


Antal sökresultat: 20
Abdulhamid Aliahmad
Abdulhamid Aliahmad
Doktorand vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: abdulhamid.aliahmad@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Emilien Casali
Emilien Casali
Forskningsassistent vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: emilien.casali@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Priscila De Morais Lima
Priscila De Morais Lima
Postdoktor vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: priscila.de.morais.lima@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Anuron Deka
Anuron Deka
Doktorand vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: anuron.deka@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Natnael Demissie
Natnael Demissie
Doktorand vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: natnael.demissie@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Evgheni Ermolaev
Evgheni Ermolaev
Forskare vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +4618671743
E-post: evgheni.ermolaev@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Robin Harder
Robin Harder
Postdoktor vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: robin.harder@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Alice Isibika
Alice Isibika
Extern resurs vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: alice.isibika@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Håkan Jönsson
Håkan Jönsson
Professor emeritus vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +46736522330
E-post: hakan.jonsson@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Cecilia Lalander
Cecilia Lalander
Forskare vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +4618673816
E-post: cecilia.lalander@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Lovisa Lindberg
Lovisa Lindberg
Doktorand tjl vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: lovisa.lindberg@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Jennifer Mcconville
Jennifer Mcconville
Forskare vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +4618672816, +46767837084
E-post: jennifer.mcconville@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Aline Paiva Moreira
Aline Paiva Moreira
Extern resurs vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: aline.paiva.moreira@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Annika Nordin
Annika Nordin
Forskare vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +4618671831
E-post: annika.c.nordin@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Jenna Senecal-Smith
Jenna Senecal-Smith
Postdoktor vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +4618671639
E-post: jenna.senecal@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Prithvi Simha
Prithvi Simha
Postdoktor vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: prithvi.simha@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Anastasija Vasiljev
Anastasija Vasiljev
Forskningsassistent vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: anastasija.vasiljev@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Viktoria Wiklicky
Viktoria Wiklicky
Forskningsassistent vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik
E-post: viktoria.wiklicky@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Björn Vinnerås
Björn Vinnerås
Professor vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +4618671834
E-post: bjorn.vinneras@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Christian Zurbrügg
Christian Zurbrügg
Professor, adjungerad vid Institutionen för energi och teknik; Kretsloppsteknik

Telefon: +41792502955
E-post: christian.zurbrugg@slu.se

Postadress:
Inst för energi och teknik, Box 7032

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Loading…