Sveriges lantbruksuniversitet

Personal Bioinformatik


Antal sökresultat: 7
Erik Bongcam Rudloff
Erik Bongcam Rudloff
Professor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Bioinformatik

Telefon: +4618672121, +46725355587
E-post: erik.bongcam@slu.se

Postadress:
Inst för Husdjursgenetik, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Hadrien Gourlé
Hadrien Gourlé
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Bioinformatik
E-post: hadrien.gourle@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA

Juliette Hayer
Juliette Hayer
Extern_resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Bioinformatik

Telefon: +4618671955
E-post: juliette.hayer@slu.se


Rafael Hernandez De Diego
Rafael Hernandez De Diego
Extern_resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Bioinformatik
E-post: rafael.hernandez.de.diego@slu.se


Leila Nasirzadeh
Leila Nasirzadeh
Extern_resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Bioinformatik
E-post: leila.nasirzadeh@slu.se


Adnan Niazi
Adnan Niazi
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Bioinformatik

Telefon: +4618671939, +46760294611
E-post: adnan.niazi@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA

Renaud Van Damme
Renaud Van Damme
Doktorand vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Bioinformatik
E-post: renaud.van.damme@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA

Loading…