Sveriges lantbruksuniversitet

Medarbetare


Antal sökresultat: 44
Catharina Alwall Svennefelt
Catharina Alwall Svennefelt
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415498, +46705415405
E-post: catharina.alwall@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Amanda Andersson
Amanda Andersson
Projektledare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415446, +46730856274
E-post: amanda.andersson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Anna Bengtsson
Anna Bengtsson
Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415170
E-post: anna.bengtsson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Ylva Carlqvist Warnborg
Ylva Carlqvist Warnborg
Kommunikatör vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4651167224, +46702516984
E-post: ylva.carlqvist.warnborg@slu.se

Postadress:
Ortskansli
Box 234
53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Gunnar Cerwén
Gunnar Cerwén
Postdoktor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +46737182797
E-post: gunnar.cerwen@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Lena Ekelund Axelson
Lena Ekelund Axelson
Professor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +46709144416
E-post: lena.ekelund@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Lotta Fabricius Kristiansen
Lotta Fabricius Kristiansen
Forskningsassistent vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +46707352858
E-post: lotta.fabricius@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Skara



Fredrik Fernqvist
Fredrik Fernqvist
Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415388
E-post: fredrik.fernqvist@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Patrik Grahn
Patrik Grahn
Professor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415425
E-post: patrik.grahn@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Mats Gyllin
Mats Gyllin
Forskare FLK vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415537, +46727252006
E-post: mats.gyllin@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Eva Göransson
Eva Göransson
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415071
E-post: eva.goransson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Per Hansson
Per Hansson
Projektledare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415080, +46706727544
E-post: per.m.hansson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Erik Hunter
Erik Hunter
Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415075
E-post: erik.hunter@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Caroline Hägerhäll
Caroline Hägerhäll
Professor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415015
E-post: caroline.hagerhall@slu.se

Postadress:
Box 190

234 22 Lomma
Besöksadress: Slottsvägen 5, Alnarp , Alnarp



Jenny Höckert
Jenny Höckert
Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4651167114, +46702599100
E-post: jenny.hockert@slu.se

Postadress:
Ortskansli
Box 234
53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Lars Johansson
Lars Johansson
Fältassistent vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: lars.l.johansson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Skara



Torbjörn Jonasson
Torbjörn Jonasson
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: torbjorn.jonasson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Konstantinos Karantininis
Konstantinos Karantininis
Professor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415474
E-post: karantininis.konstantinos@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi
Box 7013
75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Alnarp



Ove Karlsson
Ove Karlsson
Projektledare tjl vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415081, +46708438210
E-post: ove.karlsson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Sara Kyrö Wissler
Sara Kyrö Wissler
Projektkoordinator vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415107
E-post: sara.kyro@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Jan Larsson
Jan Larsson
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415073
E-post: jan.larsson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Anna Litsmark
Anna Litsmark
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415532
E-post: anna.litsmark@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Magnus Ljung
Magnus Ljung
Statskonsulent vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4651167117, +46703387117
E-post: magnus.ljung@slu.se

Postadress:
Ortskansli, Skara Box 234

53223 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Peter Lundqvist
Peter Lundqvist
Professor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415495, +46707296115
E-post: peter.lundqvist@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Christina Lundström
Christina Lundström
Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4651167237, +46707743088
E-post: christina.lundstrom@slu.se

Postadress:
Ortskansli
Box 234
53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Christina Lunner Kolstrup
Christina Lunner Kolstrup
Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415494, +46730881634
E-post: christina.kolstrup@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Elizabeth Marcheschi
Elizabeth Marcheschi
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: elizabeth.marcheschi@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Robin Meijer
Robin Meijer
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: robin.meijer@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Martin Melin
Martin Melin
Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415420, +46768347956
E-post: martin.melin@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Fredrika Mårtensson
Fredrika Mårtensson
Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415453, +46727402262
E-post: fredrika.martensson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Jozefine Nybom
Jozefine Nybom
Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415506
E-post: jozefine.nybom@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Nina Oher
Nina Oher
Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: nina.oher@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Anna Maria Palsdottir
Anna Maria Palsdottir
Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415536
E-post: anna.maria.palsdottir@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Marianne Persson
Marianne Persson
Kommunikatör vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: marianne.persson@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Vanessa Reyners
Vanessa Reyners
Arbetsterapeut vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415237
E-post: vanessa.reyners@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Boel Rönnblom
Boel Rönnblom
Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415438
E-post: boel.ronnblom@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Vera Sadovska
Vera Sadovska
Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415564
E-post: vera.sadovska@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Tobias Sjöberg
Tobias Sjöberg
Fältassistent vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: tobias.sjoberg@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Sara Spendrup
Sara Spendrup
Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415507, +46761480661
E-post: sara.spendrup@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Jonathan Stoltz
Jonathan Stoltz
Forskningsassistent vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415497
E-post: jonathan.stoltz@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Frederik Tauchnitz
Frederik Tauchnitz
Trädgårdsmästare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415539, +46725042475
E-post: frederik.tauchnitz@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Mark Wales
Mark Wales
Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415532, +46761872287
E-post: mark.wales@slu.se

Postadress:
Box 190

234 22 Lomma
Besöksadress: Slottsvägen 5, Alnarp , Alnarp



Elisabeth von Essen
Elisabeth von Essen
Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

Telefon: +4640415529
E-post: elisabeth.von.essen@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Anna Åshage
Anna Åshage
Forskningsassistent vid Institutionen för människa och samhälle
E-post: anna.ashage@slu.se

Postadress:
Box 88

23053 Alnarp
Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp



Loading…