Sveriges lantbruksuniversitet

Sök anställd


Antal sökresultat: 29
Tommy Andersson
Tommy Andersson
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-2658701
E-post: tommy.andersson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Anton Andersson
Anton Andersson
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: anton.andersson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Viktor Boström
Viktor Boström
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: viktor.bostrom@slu.se


Rowan Dignam
Rowan Dignam
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: rowan.dignam@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Line Djupström
Line Djupström
Extern resurs vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: line.djupstrom@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation



Matej Domevscik
Matej Domevscik
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: matej.domevscik@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Charlotta Erefur
Charlotta Erefur
Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-615 76 4748, 070-2524702
E-post: charlotta.erefur@slu.se

Arbetsbeskrivning: Parkchef

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Teresa Fustel
Teresa Fustel
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: teresa.fustel@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Mikael Holmlund
Mikael Holmlund
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-52080, 0730-554199
E-post: mikael.jo.holmlund@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Bodil Häggström
Bodil Häggström
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: bodil.haggstrom@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Fredrik Hörnsten
Fredrik Hörnsten
Koordinator vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: fredrik.hornsten@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Anton Knutsson
Anton Knutsson
Fältassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: anton.knutsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Sune Linder
Sune Linder
Senior Adviser vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-2683690
E-post: sune.linder@slu.se

Arbetsbeskrivning: Professor emeritus

Postadress:
Inst för sydsvensk skogsvetenskap, Box 49

23053 ALNARP
Besöksadress: Sundsvägen 3 , Vindeln



Kim Lindgren
Kim Lindgren
Databasadministratör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-5489615
E-post: kim.lindgren@slu.se

Postadress:
SLU
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Pernilla Löfvenius
Pernilla Löfvenius
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-6317433
E-post: pernilla.lofvenius@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Ida Manfredsson
Ida Manfredsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-61564 4745, 070-5765636
E-post: ida.manfredsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Per Marklund
Per Marklund
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: per.marklund@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Christer Moreira Boman
Christer Moreira Boman
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: christer.moreira.boman@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Hans-Göran Nilsson
Hans-Göran Nilsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-61543 4736, 070-3441658
E-post: hans-goran.nilsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Jan-Peter Nordmark
Jan-Peter Nordmark
Ekonom vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 090-7868770, 070-3150325
E-post: jan-peter.nordmark@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Ulla Nylander
Ulla Nylander
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 4745, 070-5838986
E-post: ulla.nylander@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Ola Olofsson
Ola Olofsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: ola.olofsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Mikaell Ottosson Löfvenius
Mikaell Ottosson Löfvenius
Forskare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46-90-786 8327, +46-933-615 31
E-post: mikaell.ottosson.lofvenius@slu.se

Arbetsbeskrivning: Research and teaching in forest meteorology and climatology. Station PI of ICOS-Svartberget and GAW ozone station in Vindeln.

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Viktor Sjöblom
Viktor Sjöblom
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0702298214
E-post: viktor.sjoblom@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Fredrik Sjödin
Fredrik Sjödin
Koordinator vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: fredrik.sjodin@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Paul Smith
Paul Smith
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0034664839394
E-post: paul.smith@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Johannes Tiwari
Johannes Tiwari
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46-72-553 7901
E-post: johannes.tiwari@slu.se

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Carl Vigren
Carl Vigren
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: carl.vigren@slu.se

Postadress:
SLU, Fakulteten för skogsvetenskap

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17, 90736 Umeå , Umeå



Dorothea Zannantonio
Dorothea Zannantonio
Fältassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: dorothea.zannantonio@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Loading…