Sveriges lantbruksuniversitet

Skogsmästarskolans personal


Antal sökresultat: 25
Tommy Abrahamsson
Tommy Abrahamsson
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222 34965
E-post: tommy.abrahamsson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Umeå



Per Angelstam
Per Angelstam
Professor vid Skogsmästarskolan

Telefon: 070-244 49 71, 070-2444971
E-post: per.angelstam@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Grimsö



Börje Börjesson
Börje Börjesson
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-349 54, 076-586 17 75
E-post: borje.borjesson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Lucas Dawson
Lucas Dawson
Forskare vid Skogsmästarskolan

Telefon: +46725004336
E-post: lucas.dawson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Marine Elbakidze
Marine Elbakidze
Forskare FLK vid Skogsmästarskolan
E-post: marine.elbakidze@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Back Tomas Ersson
Back Tomas Ersson
Universitetslektor, biträdande vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-349 51
E-post: back.tomas.ersson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Daniel Gräns
Daniel Gräns
Universitetslektor vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-349 58, 0730-39 38 59
E-post: daniel.grans@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Linh Hoang
Linh Hoang
Lokalvårdare vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0730-73 57 66
E-post: thi.linh.hoang@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Uppsala



Monica Jansson
Monica Jansson
Institutionsekonom vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34966
E-post: monica.m.jansson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Grimsö



Tomas Johannesson
Tomas Johannesson
Universitetsadjunkt, adjungerad vid Skogsmästarskolan
E-post: tomas.johannesson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Roland Larsson
Roland Larsson
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34975, 0730-46 19 04
E-post: roland.larsson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Rickard Larsson
Rickard Larsson
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan
E-post: rickard.larsson@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Anders Lindström
Anders Lindström
Senior Adviser vid Skogsmästarskolan

Telefon: 070-3130751, 070-3130751
E-post: anders.lindstrom@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Grzegorz Mikusinski
Grzegorz Mikusinski
Forskare FLK vid Skogsmästarskolan

Telefon: +46581697329, +46707757161
E-post: grzegorz.mikusinski@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Grimsö



Lars Norman
Lars Norman
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34952, 070-826 32 55
E-post: lars.norman@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Ewa Orlikowska
Ewa Orlikowska
Extern resurs vid Skogsmästarskolan

Telefon: 070-354 19 70
E-post: ewa.orlikowska@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Gitte Parkatti
Gitte Parkatti
IT-tekniker vid Skogsmästarskolan

Telefon: +4622234968, +46703973645
E-post: gitte.parkatti@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Gina Parkatti
Gina Parkatti
Institutionsadministratör vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34979
E-post: gina.parkatti@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Carina Sándor
Carina Sándor
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-349 70, 070-303 21 92
E-post: carina.sandor@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Staffan Stenhag
Staffan Stenhag
Universitetslektor vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34960, 070-639 08 59
E-post: staffan.stenhag@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Eric Sundstedt
Eric Sundstedt
Universitetslektor vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34961, 070-566 95 33
E-post: eric.sundstedt@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Torgny Söderman
Torgny Söderman
Universitetslektor vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34962, 070-230 26 46
E-post: torgny.soderman@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Johan Törnblom
Johan Törnblom
Forskare vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34959, 070-643 36 12
E-post: johan.tornblom@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Örebro



Elisabeth Wallin
Elisabeth Wallin
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-349 71, 070-534 73 24
E-post: elisabeth.wallin@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Torbjörn Valund
Torbjörn Valund
Universitetsadjunkt vid Skogsmästarskolan

Telefon: 0222-34955, 070-546 10 73
E-post: torbjorn.valund@slu.se

Postadress:
Skogsmästarskolan, BOX 43

739 21 SKINNSKATTEBERG
Besöksadress: Herrgårdsvägen 8, 739 31 Skinnskatteberg , Skinnskatteberg



Loading…