Hoppa till huvudinnehåll

Personal vid SLU Centrum för biologisk mångfald


Antal sökresultat: 22
Annika Borg
Annika Borg
Kommunikatör vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-671212, +46725220323
E-post: annika.m.borg@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Elvira Caselunghe
Elvira Caselunghe
Extern resurs vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618672737, +46762658821
E-post: elvira.caselunghe@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Carole Crumley
Carole Crumley
Professor emerita vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672744, 0737-209024
E-post: carole.crumley@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Juliana Dániel-Ferreira
Juliana Dániel-Ferreira
Postdoktor vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618672749, +46738071482
E-post: juliana.daniel.f@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Johnny De Jong
Johnny De Jong
Forskningsledare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-671071, +46702271914
E-post: johnny.de.jong@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Torbjörn Ebenhard
Torbjörn Ebenhard
Forskningsledare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672268, 0767-147587
E-post: torbjorn.ebenhard@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Urban Emanuelsson
Urban Emanuelsson
Extern resurs vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618672307, +460706204341
E-post: urban.emanuelsson@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Åsa Fahlman
Åsa Fahlman
Forskare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: 0706-106388
E-post: asa.fahlman@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Karin Gerhardt
Karin Gerhardt
Forskare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-671344, +46709429055
E-post: karin.gerhardt@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Carina Green
Carina Green
Extern resurs vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672737
E-post: carina.green@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Jan Olof Helldin
Jan Olof Helldin
Forskare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672724, +46706075322
E-post: j-o.helldin@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Tuija Hilding-Rydevik
Tuija Hilding-Rydevik
Professor emerita vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672768, +46703630059
E-post: tuija.hilding-rydevik@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Camilla Jansson
Camilla Jansson
Forskningsassistent vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)
E-post: camilla.jansson@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Michael Jones
Michael Jones
Konsulent vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +46 73 507 1739
E-post: michael.jones@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Marie Kvarnström
Marie Kvarnström
Konsulent vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672573, +46703146710
E-post: marie.kvarnstrom@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Mari Kågström
Mari Kågström
Forskare, Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618672516
E-post: mari.kagstrom@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Tommy Lennartsson
Tommy Lennartsson
Forskare FLK vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672436, +46705868381
E-post: tommy.lennartsson@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Benedict Singleton
Benedict Singleton
Extern resurs vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672296, +46736181689
E-post: benedict.singleton@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Scarlett Szpryngiel
Scarlett Szpryngiel
Forskare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618671982, +460733371046
E-post: scarlett.szpryngiel@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Håkan Tunon
Håkan Tunon
Forskningsledare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672591, +460703615010
E-post: hakan.tunon@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Anna Westin
Anna Westin
Forskare vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672703, +460702952703
E-post: anna.westin@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Jörgen Wissman
Jörgen Wissman
Forskare tjl vid Institutionen för stad och land; SLU Centrum för biologisk mångfald (CBM)

Telefon: +4618-672225, 070-2338737
E-post: jorgen.wissman@slu.se

Postadress:
Inst.för stad och land, Box 7012

75007 Uppsala

Loading…