Sveriges lantbruksuniversitet

Personal Växtproduktionsekologi


Antal sökresultat: 69
Anneli Adler
Anneli Adler
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +46707175861
E-post: anneli.adler@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



James Ajal
James Ajal
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618671420
E-post: james.ajal@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Robert Andersson
Robert Andersson
Datatekniker vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618672908
E-post: robert.andersson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Lars Andersson
Lars Andersson
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618673366, +46703443976
E-post: lars.andersson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Maoya Bassiouni
Maoya Bassiouni
Postdoktor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi
E-post: maoya.bassiouni@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Göran Bergkvist
Göran Bergkvist
Universitetslektor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618672910, +46703443462
E-post: goran.bergkvist@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Lisa Beste
Lisa Beste
Kommunikatör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli
E-post: lisa.beste@slu.se

Postadress:
Institutionen för växtproduktionsekologi

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ullalena Boström
Ullalena Boström
Forskningsledare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618671449
E-post: ullalena.bostrom@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Maria Bywall
Maria Bywall
Administrativ chef vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618673106
E-post: maria.bywall@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Pierre Chopin
Pierre Chopin
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem
E-post: pierre.chopin@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Jonathan Cope
Jonathan Cope
Postdoktor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi
E-post: jonathan.cope@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Alessio Costa
Alessio Costa
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi
E-post: alessio.costa@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Steffen Dahlke
Steffen Dahlke
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi
E-post: steffen.dahlke@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Claes Davidsson
Claes Davidsson
Försökstekniker vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Lövsta Fältforskningsstation

Telefon: +4618671150, +46725116077
E-post: claes.davidsson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Håkan Fogelfors
Håkan Fogelfors
Extern resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi

Telefon: +4618671400, +46703443980
E-post: hakan.fogelfors@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16



Johannes Forkman
Johannes Forkman
Universitetslektor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Fältforsk

Telefon: +4618671410
E-post: johannes.forkman@slu.se

Arbetsbeskrivning: Statistiker

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Lena Färeby
Lena Färeby
Laboratorieassistent vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672523, +46736920676
E-post: lena.fareby@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Robert Glinwood
Robert Glinwood
Forskare FLK vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672342
E-post: robert.glinwood@slu.se

Arbetsbeskrivning: växt-insekt interaktioner, insekt ekologi, hållbar växtskydd

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Carolyn Glynn
Carolyn Glynn
Senior Adviser vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618671051
E-post: carolyn.glynn@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Lorena De Jesus Guardia Velarde
Lorena De Jesus Guardia Velarde
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi
E-post: lorena.guardia@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Åsa Hahnsson
Åsa Hahnsson
Institutionsadministratör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli
E-post: asa.hahnsson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Magnus Halling
Magnus Halling
Forskningsledare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618671429, +46703211094
E-post: magnus.halling@slu.se

Arbetsbeskrivning: Forskning inom odlings- och kvalitetsfrågor vall och bete (grovfoder) Ansvarig officiella sortprovningen för vallväxter Ansvarig utbildningsprogram för nicaraguanska doktorander Undervisning agronomprogrammet, externa kurser Research within management and nutrient quality for ley (forage, grassland) Responsible official variety testing of forage crops Responsible support program for PhD-students Teaching in the agronomy master program

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Birger Hjelm
Birger Hjelm
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Avdelningen för odlingssystem/lövträd

Telefon: +4618672313, +46762270058
E-post: birger.hjelm@slu.se


Ortrud Jäck
Ortrud Jäck
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672310, 0725669776
E-post: ortrud.jack@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Almir Karacic
Almir Karacic
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för lövträdsodling

Telefon: +4618671871
E-post: almir.karacic@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ida Karlsson
Ida Karlsson
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618671806
E-post: ida.karlsson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Maria Kedmark
Maria Kedmark
Försökstekniker vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618671412, +46727041605
E-post: maria.kedmark@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ida Kollberg
Ida Kollberg
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi
E-post: ida.kollberg@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Elsa Lagerquist
Elsa Lagerquist
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618672086
E-post: elsa.lagerqvist@slu.se

Postadress:
Inst för mark och miljö, Box 7014

75007 UPPSALA
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Marcos Lana
Marcos Lana
Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618672054, +46705382755
E-post: marcos.lana@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Per-Erik Larsson
Per-Erik Larsson
Universitetsadjunkt, adjungerad vid Institutionen för växtproduktionsekologi
E-post: per-erik.larsson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Anna Larsson
Anna Larsson
Universitetsadjunkt, adjungerad vid Institutionen för växtproduktionsekologi

Telefon: +46768004930
E-post: anna.m.larsson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Tobias Lindblom
Tobias Lindblom
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672349, +46704917030
E-post: tobias.lindblom@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Hui Liu
Hui Liu
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672311
E-post: hui.liu@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Xiangyu Luan
Xiangyu Luan
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672311
E-post: xiangyu.luan@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Anneli Lundkvist
Anneli Lundkvist
Universitetslektor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672712, +46703443977
E-post: anneli.lundkvist@slu.se

Arbetsbeskrivning: Docent i växtodlingslära. Specialiserad inom ämnesområdet Ogräsbiologi och ogräsreglering (autekologiska studier av åkermolke och åkertistel, mekanisk ogräsreglering).

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Klara Löfkvist
Klara Löfkvist
Extern resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Centrum för ekologisk produktion och konsumtion (Epok)
E-post: klara.lofkvist@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



John Löfkvist
John Löfkvist
Föreståndare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Lövsta Fältforskningsstation

Telefon: +4618671427, +46702465504
E-post: john.lofkvist@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ewa Magnuski
Ewa Magnuski
Forskningsingenjör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618671499
E-post: ewa.magnuski@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Dimitrije Markovic
Dimitrije Markovic
Postdoktor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672338
E-post: dimitrije.markovic@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Alexander Menegat
Alexander Menegat
Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618671850
E-post: alexander.menegat@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Blas Mola-Yudego
Blas Mola-Yudego
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för lövträdsodling

Telefon: +4618672306
E-post: blas.mola@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Nilla Nilsdotter-Linde
Nilla Nilsdotter-Linde
Universitetsadjunkt vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618671431, +46706627405
E-post: nilla.nilsdotter-linde@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Libére Nkurunziza
Libére Nkurunziza
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618672418
E-post: libere.nkurunziza@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Nils-Erik Nordh
Nils-Erik Nordh
Forskningsingenjör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618672561
E-post: nils-erik.nordh@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Janne Nordlund Othén
Janne Nordlund Othén
Kommunikatör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Centrum för ekologisk produktion och konsumtion (Epok)

Telefon: +4618671794, +46727029288
E-post: janne.nordlund.othen@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Birgitta Norén
Birgitta Norén
Institutionsadministratör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618672606
E-post: birgitta.noren@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ylva Nyberg
Ylva Nyberg
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem
E-post: ylva.nyberg@slu.se


Per Nyman
Per Nyman
Systemman vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618671417, +46705797767
E-post: per.nyman@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Hanna Olsson
Hanna Olsson
Försökstekniker vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Lövsta Fältforskningsstation
E-post: hanna.olsson@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Tove Ortman
Tove Ortman
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618673405
E-post: tove.ortman@slu.se

Postadress:
Inst för stad och land, Box 7012

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 27 , Uppsala



Paula Persson
Paula Persson
Professor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Avdelningen för odlingssystem/jordbruk

Telefon: +4618672358, +46705324817
E-post: paula.persson@slu.se

Arbetsbeskrivning: Växtpatologi med fokus på spridningen av patogener och utvecklingen av växtsjukdomar i fält, i skilda odlingssystem. Utvecklar och använder molekylära diagnos- och detektionssystem.


Moritz Reckling
Moritz Reckling
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem
E-post: moritz.reckling@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Rafaelle Reumaux
Rafaelle Reumaux
Doktorand vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem
E-post: rafaelle.reumaux@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Diana Rubene
Diana Rubene
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672377
E-post: diana.rubene@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala



Eva Salomon
Eva Salomon
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Centrum för ekologisk produktion och konsumtion (Epok)
E-post: eva.salomon@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16



Per Sandin
Per Sandin
Universitetslektor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618673342
E-post: per.sandin@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Louise Simann
Louise Simann
Institutionsekonom vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618672571
E-post: louise.simann@slu.se

Arbetsbeskrivning: Arbetar med ekonomi och personaladministration, särskilt med Avdelningen för tillämpad genetik, Interbull Center, SLU Biobank and SLU Platform for Aquaculture

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Johanna Spångberg
Johanna Spångberg
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Centrum för ekologisk produktion och konsumtion (Epok)

Telefon: +4618672551, +46730885053
E-post: johanna.spangberg@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Frederick Lothrop Stoddard
Frederick Lothrop Stoddard
Extern_resurs vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem
E-post: frederick.lothrop.stoddard@slu.se


Jill Thorngren
Jill Thorngren
Institutionsekonom vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Kansli

Telefon: +4618672558
E-post: jill.thorngren@slu.se

Postadress:
Inst för Ekologi, Box 7044

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Karin Ullven
Karin Ullven
Redaktör vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Centrum för ekologisk produktion och konsumtion (Epok)

Telefon: +4618671696, +46706561696
E-post: karin.ullven@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ann-Charlotte Wallenhammar
Ann-Charlotte Wallenhammar
Forskare vid Institutionen för växtproduktionsekologi

Telefon: +46703291781
E-post: ann-charlotte.wallenhammar@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Carl Johan Wallenqvist
Carl Johan Wallenqvist
Försökstekniker vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Lövsta Fältforskningsstation

Telefon: +4618671315, +46722472631
E-post: carl.johan.wallenqvist@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Martin Weih
Martin Weih
Professor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618672543, +46703822543
E-post: martin.weih@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Theo Verwijst
Theo Verwijst
Professor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för lövträdsodling

Telefon: +4618672550
E-post: theo.verwijst@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Giulia Vico
Giulia Vico
Forskare, Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Enheten för växtekologi

Telefon: +4618671418
E-post: giulia.vico@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Maria Wivstad
Maria Wivstad
Föreståndare vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Centrum för ekologisk produktion och konsumtion (Epok)

Telefon: +4618671409, +46706771409
E-post: maria.wivstad@slu.se

Arbetsbeskrivning: Odlingssystem och växtföljder, växtnäringshushållning, ekologisk produktion, forskare, föreståndare för EPOK - Centrum för ekologisk produktion och konsumtion

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Ingrid Öborn
Ingrid Öborn
Professor vid Institutionen för växtproduktionsekologi; Agrara odlingssystem

Telefon: +4618671274, +46703703705
E-post: ingrid.oborn@slu.se

Postadress:
Inst för växtproduktionsekologi, Box 7043

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 16 , Uppsala



Loading…