Akademikonferens

Vi som jobbar på Akademikonferens

Personligt engagemang, lyhördhet, service och kvalitet är våra kärnvärden.

Medarbetare (i bokstavsordning)

Sara Andersson, porträtt

Sara Andersson

Projektkoordinator, tjänstledig



Lasse Blom, porträtt

Lasse Blom

Projektledare

lasse.blom@slu.se
018-67 22 06

Maria Carlson, porträtt

Maria Carlson

Projektkoordinator

maria.carlson@slu.se
018-67 15 33

Mia Dunder, porträtt

Mia Dunder

Ekonom

mia.dunder@slu.se
018-67 15 30

Tia Eriksson, porträtt

Tia Eriksson

Enhetschef

tia.eriksson@slu.se
018-67 10 66

Monica Gunnarson, porträtt

Monica Gunnarson

Projektledare

monica.gunnarson@slu.se
018-67 15 76

Karin Hornay, porträtt

Karin Hornay

Projektledare

karin.hornay@slu.se  
018-67 15 34

Therese Huldtgren, porträtt

Therese Huldtgren

Projektledare

therese.huldtgren@slu.se
018-67 15 74

Annica Hultfeldt, porträtt

Annica Hultfeldt

Projektledare

annica.hultfeldt@slu.se
018-67 20 18

 

Alla bilder på sidan,
fotograf: Sara Thorén

 

Merja Immonen. porträtt

Merja Immonen

Projektledare

merja.immonen@slu.se  
018-67 20 02

Matilda Jansson. porträtt

Matilda Jansson

Projektkoordinator

matilda.jansson@slu.se
018-67 20 59

Marina Ledoux. porträtt

Marina Ledoux

Projektledare

marina.ledoux@slu.se  
018-67 15 31

Saori Mori-Lundin. porträtt

Saori Mori-Lundin

Projektkoordinator

conference@slu.se
018-67 14 62

Tarja Onegård. porträtt

Tarja Onegård

Projektledare

tarja.onegard@slu.se  
018-67 15 27

Lina Sarenius. porträtt

Lina Sarenius

Projektkoordinator

lina.sarenius@slu.se  
018-67 10 34

Yenny Venegas. porträtt

Yenny Venegas

Verksamhetscontroller

yenny.venegas@slu.se
018-67 22 90

Lena Vernersson. porträtt

Lena Vernersson

Projektledare

lena.vernersson@slu.se 
018-67 15 39

Gabriella Widenfalk. porträtt

Gabriella Widenfalk

Projektkoordinator

gabriella.widenfalk@slu.se 
018-67 15 10

Publicerad: 04 maj 2020 - Sidansvarig: therese.huldtgren@slu.se
Loading…