Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

Personligt engagemang, lyhördhet, service och kvalitet är våra kärnvärden.

Medarbetare (i bokstavsordning)

Lasse Blom, porträtt

Lasse
Blom

Projektledare

lasse.blom@slu.se
018-67 22 06

Mia Dunder, porträtt

 

Mia
Dunder

Ekonom

maria.dunder@slu.se
018-67 15 30

Karin Hornay, porträtt

Karin
Hornay

Projektledare, tjänstledig

Matilda Jansson. porträtt

Matilda Jansson

Projektkoordinator

matilda.jansson@slu.se
018-67 20 59

Saori Mori-Lundin. porträtt

Saori
Mori-Lundin

Projektkoordinator

saori.mori.lundin@slu.se
018-67 14 62

Yenny Venegas. porträtt

Yenny Venegas

Verksamhetscontroller

yenny.venegas@slu.se
018-67 22 90

Maria Carlson, porträtt

Maria Carlson

Projektkoordinator

maria.carlson@slu.se
018-67 15 33

Tia Eriksson, porträtt

Tia
Eriksson

Enhetschef

tia.eriksson@slu.se
018-67 10 66

Therese Huldtgren, porträtt

Therese Huldtgren

Projektledare

therese.huldtgren@slu.se
018-67 15 74

Marina Ledoux. porträtt

Marina Ledoux

Projektledare

marina.ledoux@slu.se  
018-67 15 31

Bild saknas

Frida Ohlström

Projektkorrdinator

frida.ohlstrom@slu.se
018-67 12 28

Lena Vernersson. porträtt

Lena Vernersson

Projektledare

lena.vernersson@slu.se 
018-67 15 39

Cecilia

Cecilia Diamond

Projektledare

cecilia.diamond@slu.se
018-67 10 35

Monica Gunnarson, porträtt

Monica Gunnarson

Projektledare

monica.gunnarson@slu.se
018-67 15 76

Merja Immonen. porträtt

Merja Immonen

Projektledare

merja.immonen@slu.se  
018-67 20 02

Åsa_webb.jpg

Åsa
Mattson

Projektkoordinator

asa.mattson@slu.se
018-67 10 64

Bild saknas

David Svanström

Projektkoordinator

david.svanstrom@slu.se
018-67 10 14

 

 

Alla bilder på sidan,
fotograf: Sara Thorén där ej annat anges

Publicerad: 27 oktober 2022 - Sidansvarig: therese.huldtgren@slu.se
Loading…