Hoppa till huvudinnehåll

Vi som jobbar på Akademikonferens

Personligt engagemang, lyhördhet, service och kvalitet är våra kärnvärden.

Medarbetare (i bokstavsordning)

 

Lasse Blom, porträtt

Lasse Blom

Projektledare

lasse.blom@slu.se
018-67 22 06

Maria Carlson, porträtt

Maria Carlson

Projektkoordinator

maria.carlson@slu.se
018-67 15 33

Mia Dunder, porträtt

Mia Dunder

Ekonom

maria.dunder@slu.se
018-67 15 30

Tia Eriksson, porträtt

Tia Eriksson

Enhetschef

tia.eriksson@slu.se
018-67 10 66

Monica Gunnarson, porträtt

Monica Gunnarson

Projektledare

monica.gunnarson@slu.se
018-67 15 76

Karin Hornay, porträtt

Karin Hornay

Projektledare, tjänstledig

Therese Huldtgren, porträtt

Therese Huldtgren

Projektledare

therese.huldtgren@slu.se
018-67 15 74

 

 

 

Merja Immonen. porträtt

Merja Immonen

Projektledare

merja.immonen@slu.se  
018-67 20 02

Matilda Jansson. porträtt

Matilda Jansson

Projektkoordinator

matilda.jansson@slu.se
018-67 20 59

Marina Ledoux. porträtt

Marina Ledoux

Projektledare

marina.ledoux@slu.se  
018-67 15 31

Saori Mori-Lundin. porträtt

Saori Mori-Lundin

Projektkoordinator

saori.mori.lundin@slu.se
018-67 14 62

Lina Sarenius. porträtt

Lina Sarenius

Projektkoordinator

lina.sarenius@slu.se
018-67 10 34

Yenny Venegas. porträtt

Yenny Venegas

Verksamhetscontroller

yenny.venegas@slu.se
018-67 22 90

Lena Vernersson. porträtt

Lena Vernersson

Projektledare

lena.vernersson@slu.se 
018-67 15 39

 

 

 

 

 

 

 

Alla bilder på sidan,
fotograf: Sara Thorén

Publicerad: 04 maj 2020 - Sidansvarig: therese.huldtgren@slu.se
Loading…