Sveriges lantbruksuniversitet

Personal på Gemensamma avdelningen


Antal sökresultat: 7
Anna Hansson
Anna Hansson
Institutionsekonom vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration

Telefon: 018-672079
E-post: anna.hansson@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Caroline Jansson
Caroline Jansson
Administrativ chef vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration

Telefon: +4618671951, +46730594715
E-post: caroline.jansson@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Sofie Lennartsson
Sofie Lennartsson
Personaladministratör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration

Telefon: +46 18-671975
E-post: sofie.lennartsson@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Cano Merkan
Cano Merkan
IT-ansvarig vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration

Telefon: +4618671968, +46722150108
E-post: cano.merkan@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Helena Pettersson
Helena Pettersson
Institutionsekonom vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration
E-post: helena.pettersson@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Anneli Rimmer
Anneli Rimmer
Institutionsadministratör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration

Telefon: +4618671940
E-post: anneli.rimmer@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Natalie von Der Lehr
Natalie von Der Lehr
Kommunikatör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik (HGEN), gemensam administration
E-post: natalie.von.der.lehr@slu.se

Postadress:
Inst för husdjursgenetik, gemensam avd, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Loading…