Sveriges lantbruksuniversitet

Sök anställd


Antal sökresultat: 7
Mats Emilson
Mats Emilson
Extern resurs vid Platschef Skara
E-post: mats.emilson@agrovast.se

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Jane Geismar
Jane Geismar
Konsulent vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: +4651167128, +46702707128
E-post: jane.geismar@slu.se

Arbetsbeskrivning: Uppdragsutbildning, konsulent, brandsäkerhetsombud

Postadress:
Ortskansli, Skara Box 234

53223 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Rami Hannak
Rami Hannak
Administrativ assistent vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: +4651167105
E-post: rami.hannak@slu.se

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Anna-Karin Johnson
Anna-Karin Johnson
Byrådirektör vid Platschef Skara; Meny

Telefon: +4651167193, +46703597193
E-post: anna-karin.johnson@slu.se

Postadress:
Meny, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Maria Lingaas
Maria Lingaas
Utbildningsledare vid Platschef Skara; Meny

Telefon: +4651167022
E-post: maria.lingaas@slu.se

Postadress:
RISE Jordbruk och Livsmedel
Box 5401
402 29 Göteborg
Besöksadress: Frans Perssons väg 6 , Göteborg



Margareta Stigson
Margareta Stigson
Platschef vid Platschef Skara

Telefon: +4651167121, +46705359580
E-post: margareta.stigson@slu.se

Arbetsbeskrivning: Platchef SLU i Skara, Chef Sekretariat för uppdragsutbildning vid SLU, Programdirektör meNY

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Therese Östrand
Therese Östrand
Byrådirektör vid Platschef Skara; Meny

Telefon: +4651167191, +46705312318
E-post: therese.ostrand@slu.se

Arbetsbeskrivning: Datapedagog inom Meny, metoder för näringslivets yrkesverksamma

Postadress:
Meny, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Loading…