Sveriges lantbruksuniversitet

Sök anställd


Antal sökresultat: 14
Ylva Carlqvist Warnborg
Ylva Carlqvist Warnborg
Kommunikatör vid Platschef Skara

Telefon: 0511-672 24, 070-251 69 84
E-post: ylva.carlqvist.warnborg@slu.se

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Mats Emilson
Mats Emilson
Extern resurs vid Platschef Skara
E-post: mats.emilson@agrovast.se

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Lotta Fabricius Kristiansen
Lotta Fabricius Kristiansen
Projektledare vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: 070 735 28 58
E-post: lotta.fabricius@slu.se

Postadress:
Rättar Vigs Väg 124

162 72 Vällingby
Besöksadress: Rättar Vigs Väg 124, Vällingby , Stockholm



Jane Geismar
Jane Geismar
Konsulent vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: 0511-67128, 070-2707128
E-post: jane.geismar@slu.se

Arbetsbeskrivning: Uppdragsutbildning, konsulent, brandsäkerhetsombud

Postadress:
Ortskansli, Skara Box 234

53223 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Rami Hannak
Rami Hannak
Administrativ assistent vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: 0511-67105
E-post: rami.hannak@slu.se

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Jenny Höckert
Jenny Höckert
Samordnare vid Platschef Skara

Telefon: 0511-67114, 070-2599100
E-post: jenny.hockert@slu.se

Arbetsbeskrivning: Research in environmental communication and agricultural extension

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Anna-Karin Johnson
Anna-Karin Johnson
Byrådirektör vid Platschef Skara; Meny

Telefon: 0511-67193, 070-3597193
E-post: anna-karin.johnson@slu.se

Postadress:
Meny, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Hanna Lindqvist
Hanna Lindqvist
Projektledare vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: 0511-67125, 0730-367780
E-post: hanna.lindqvist@slu.se

Postadress:
Inst för husdjurens miljö och hälsa, Box 234

532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Maria Lingaas
Maria Lingaas
Utbildningsledare vid Platschef Skara; Meny

Telefon: 0511-67022
E-post: maria.lingaas@slu.se

Postadress:
RISE Jordbruk och Livsmedel
Box 5401
402 29 Göteborg
Besöksadress: Frans Perssons väg 6 , Göteborg



Magnus Ljung
Magnus Ljung
Statskonsulent vid Platschef Skara; Uppdragsverksamhet

Telefon: 0511-67117, 070-3387117
E-post: magnus.ljung@slu.se

Postadress:
Ortskansli, Skara Box 234

53223 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Christina Lundström
Christina Lundström
Projektkoordinator vid Platschef Skara

Telefon: 0511-67237, 070-7743088
E-post: christina.lundstrom@slu.se

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Maria Stenberg
Maria Stenberg
Platschef vid Platschef Skara

Telefon: 070-2997274
E-post: maria.stenberg@slu.se

Arbetsbeskrivning: Forskning. Fältstudier av flöden av växtnäring i olika växtodlingssystem. Mätning av utlakning och lustgasemissioner. Effekter av odlingsåtgärder som jordbearbetning och grödval. Precisionsodling.

Postadress:
Inst f mark och miljö, precisionsodling, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Margareta Stigson
Margareta Stigson
Platschef vid Platschef Skara

Telefon: 0511-67121, 070-5359580
E-post: margareta.stigson@slu.se

Arbetsbeskrivning: Platchef SLU i Skara, Chef Sekretariat för uppdragsutbildning vid SLU, Programdirektör meNY

Postadress:
Platschef Skara, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Therese Östrand
Therese Östrand
Byrådirektör vid Platschef Skara; Meny

Telefon: 0511-67191, 0705-312318
E-post: therese.ostrand@slu.se

Postadress:
Meny, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara



Loading…