Hoppa till huvudinnehåll

VH-fakultetens kansli


Antal sökresultat: 18
Inger Alderborn
Inger Alderborn
Fakultetsekonom vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672285
E-post: inger.alderborn@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Ann-Sofi Bergqvist
Ann-Sofi Bergqvist
Forskningssekreterare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672340, +46723294970
E-post: ann-sofi.bergqvist@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Eva Blomberg
Eva Blomberg
Administrativ chef vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4651167252
E-post: eva.blomberg@slu.se

Postadress:
HMH, Institutionen för husdjurens miljö och hälsa, Box 234

53223 SKARA
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Karin Camp
Karin Camp
Utbildningsledare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672665
E-post: karin.camp@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Caroline Carlström
Caroline Carlström
Fakultetsdirektör vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672514, +46725184492
E-post: caroline.carlstrom@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Patrik Claesson
Patrik Claesson
Kommunikatör vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4640415383, +46730776234
E-post: patrik.claesson@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Åsa Formo
Åsa Formo
Fundraiser vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672570, +46706893033
E-post: asa.formo@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Olle Håstad
Olle Håstad
Forskningssekreterare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672695
E-post: olle.hastad@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Elin Jansson
Elin Jansson
Utbildningshandläggare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618672552, +46733702087
E-post: elin.jansson@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Caroline Jansson
Caroline Jansson
Administrativ chef vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671951, +46730594715
E-post: caroline.jansson@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Elinora Johansson
Elinora Johansson
Administrativ chef vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671803, +46725324646
E-post: elinora.johansson@slu.se

Postadress:
SLU, Institutionen för kliniska vetenskaper
Box 7054
750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls v 26 , Uppsala



Kristina Jungnelius
Kristina Jungnelius
Fakultetshandläggare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: 018-671687, 070-2033314
E-post: kristina.jungnelius@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Elin Kamara Jakobsson
Elin Kamara Jakobsson
Administrativ chef vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671006
E-post: elin.jakobsson@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Johan Karlsson
Johan Karlsson
Administrativ chef vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671690
E-post: johan.s.karlsson@slu.se

Postadress:
HUV, Institutionen för husdjurens utfodring och vård, Box 7024

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Jimmy Karlsson
Jimmy Karlsson
Ekonom vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671638
E-post: jimmy.karlsson@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Stina Kling Olsson
Stina Kling Olsson
Utbildningshandläggare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671685, +46730854653
E-post: stina.kling.olsson@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Mikael Rosenius
Mikael Rosenius
Administrativ chef vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671857, +46706711857
E-post: mikael.rosenius@slu.se

Postadress:
BVF, Institutionen för biomedicin och veterinär folkhälsovetenskap, Box 7028

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Sofia Webering Ekberg
Sofia Webering Ekberg
Utbildningshandläggare vid Fakulteten för veterinärmedicin och husdjursvetenskap, kansli

Telefon: +4618671289
E-post: sofia.webering.ekberg@slu.se

Postadress:
VH-fakultetens kansli, Box 7084

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas allé 8 , Uppsala



Loading…