Hoppa till huvudinnehåll

Avdelningen för produktionssystem - personal


Antal sökresultat: 17
Katarina Arvidsson Segerkvist
Katarina Arvidsson Segerkvist
Forskare vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167144
E-post: katarina.segerkvist@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Annelie Carlsson
Annelie Carlsson
Projektledare vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167137, +46722829933
E-post: annelie.carlsson@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Jonas Dahl
Jonas Dahl
Driftledare vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167127
E-post: jonas.dahl@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Frida Dahlström
Frida Dahlström
Försökstekniker vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167254
E-post: frida.dahlstrom@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Anna Hessle
Anna Hessle
Forskare FLK vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167143
E-post: anna.hessle@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Kristina Holmström
Kristina Holmström
Doktorand vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +46703585530
E-post: kristina.holmstrom@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Mikaela Jardstedt
Mikaela Jardstedt
Postdoktor vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167145
E-post: mikaela.jardstedt@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



David Johansson
David Johansson
Stalltekniker vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167127
E-post: david.johansson@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Anders Karlsson
Anders Karlsson
Prefekt, Professor vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167210
E-post: anders.h.karlsson@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Karl-Ivar Kumm
Karl-Ivar Kumm
Forskningsledare vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167256, +46706589739
E-post: karl-ivar.kumm@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Jenny Lans
Jenny Lans
Försökstekniker vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167251
E-post: jenny.lans@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Annie Larsson
Annie Larsson
Doktorand vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem
E-post: annie.larsson@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Umeå



Qasim Mashood
Qasim Mashood
Forskningsassistent vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167227
E-post: qasim.mashood@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Elisabet Nadeau
Elisabet Nadeau
Forskningsledare vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167142
E-post: elisabet.nadeau@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Dannylo Oliveira De Sousa
Dannylo Oliveira De Sousa
Forskare vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167228, +46720290742
E-post: dannylo.sousa@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Elin Stenberg
Elin Stenberg
Doktorand vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167131, +46725643605
E-post: elin.stenberg@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Karin Wallin
Karin Wallin
Försökstekniker vid Institutionen för husdjurens miljö och hälsa; Avdelningen för produktionssystem

Telefon: +4651167138
E-post: karin.wallin@slu.se

Postadress:
Institutionen för husdjurens miljö och hälsa
Box 234
532 23 Skara
Besöksadress: Gråbrödragatan 19 , Skara



Loading…