Kontakt

Senast ändrad: 17 augusti 2022

E-post till hela plattformen

urbanfutures@slu.se

Lisa Diedrich

Programchef 
E-post: lisa.diedrich@slu.se
Telefon: 0725 87 78 44

Nina Vogel 

Biträdande programchef
E-post: nina.vogel@slu.se
Telefon: 0727 04 40 64

Tove Stenius 

Programsekreterare och hub-koordinator, Alnarp
E-post: tove.stenius@slu.se
Telefon: 0722 38 60 54

Andrew Gallagher

Koordinator och hub-koordinator Ultuna
Food & Cities och Global hållbar stadsutveckling
E-post: andrew.gallagher@slu.se
Telefon: 0730 55 80 27

Dimitris Athanassiadis

Hub-koordinator, Umeå
E-mail: dimitris.athanassiadis@slu.se
Telefon: 0907 86 83 04

Hanna Weiber-Post 

Kommunikatör
E-post: hanna.weiber.post@slu.se
Telefon: 0724 53 53 37

 

Postadress

SLU Alnarp
SLU Urban Futures
[Mottagarens namn]
Box 190
234 22 Lomma

Besöksadress

Slottsvägen 5, Alnarp