Kontakt

Senast ändrad: 19 februari 2021
Skylt utanför SLU Urban Futures kontor i Alnarp.

E-post till hela plattformen

urbanfutures@slu.se

Lisa Diedrich
(sjukskriven till och med april 2021)

Programchef
E-post: lisa.diedrich@slu.se
Telefon: 0725 877 844

Nina Vogel 

Tillförordnad programchef, vilande programkoordinator
E-post: nina.vogel@slu.se
Telefon: 0727 044 064

Matilda Alfengård

Programme Secretary
E-mail: matilda.alfengard@slu.se

Marcus Hedblom

Hub-koordinator, Ultuna
E-post: marcus.hedblom@slu.se
Telefon: 018-671041

Tim Hofmeester

Hub-koordinator, Umeå
E-post: tim.hofmeester@slu.se
Telefon: 0702 47 88 42 

Andrew Gallagher

Programassistent
E-post: andrew.gallagher@slu.se

Hanna Weiber-Post 

Kommunikatör
E-post: hanna.weiber.post@slu.se
Telefon: 0724 535 337

Jeanette Donner

Adminstratör
E-post: jeanette.donner@slu.se
Telefon: 0730 762 956

Tove Stenius (föräldraledig)

Programsekreterare
E-post: tove.stenius@slu.se
Telefon: 0722 386 054

 

Postadress

SLU Alnarp
SLU Urban Futures
[Mottagarens namn]
Box 190
234 22 Lomma

Besöksadress

Slottsvägen 5, Alnarp


Kontaktinformation

SLU Urban Futures
urbanfutures@slu.se

SLU Alnarp
SLU Urban Futures
Enheten för samverkan och utveckling
Box 190
234 22 Lomma

Sidansvarig: hanna.weiber.post@slu.se