Kontakt

Senast ändrad: 10 september 2019
IMG_1299.JPG

E-post till hela plattformen

urbanfutures@slu.se

Lisa Diedrich

Programchef

E-post: lisa.diedrich@slu.se
Telefon: 0725 877 844

Josefin Wangel

Biträdande programchef

E-post: josefin.wangel@slu.se
Telefon: 0702 019 724

Tove Stenius

Programkoordinator

E-post: tove.stenius@slu.se
Telefon: 0722 386 054

Camilla Zakrisson Juhlin

Kommunikatör

E-post: camilla.zakrisson.juhlin@slu.se
Telefon: 0730 928 921

Jeanette Donner

Adminstratör

E-post: jeanette.donner@slu.se
Telefon: 0730 762 956

Hanna Weiber-Post (föräldraledig)

Kommunikatör

E-post: hanna.weiber.post@slu.se
Telefon: 0724 535 337

Nina Vogel (föräldraledig)

Programkoordinator

E-post: nina.vogel@slu.se
Telefon: 0727 044 064

Postadress

SLU Urban Futures
[Mottagarens namn]
Enheten för samverkan och utveckling
Box 54
230 53 Alnarp

Besöksadress

Slottsvägen 5, Alnarp
Biträdande programchef, Josefin Wangel, sitter i Ulls hus, Ulls väg 27, Ultuna


Kontaktinformation

SLU Urban Futures
urbanfutures@slu.se

Enheten för samverkan och utveckling
Box 54
230 53 Alnarp

Sidansvarig: hanna.weiber.post@slu.se