Hoppa till huvudinnehåll
Sveriges lantbruksuniversitet

Personal vid Institutionen för skogsekonomi


Antal sökresultat: 20
Francisco X Aguilar Cabezas
Francisco X Aguilar Cabezas
Professor vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46722479538
E-post: francisco.aguilar@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Torbjörn Andersson
Torbjörn Andersson
Forskningsassistent vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +4618673518, +46725577097
E-post: torbjorn.e.andersson@slu.se

Postadress:
Institutionen för Skogsekonomi
Box 7060
750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 27 , Uppsala



Mona Bonta Bergman
Mona Bonta Bergman
Kommunikatör vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46730347379
E-post: mona.bonta.bergman@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Göran Bostedt
Göran Bostedt
Forskare vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907865027, +46703141487
E-post: goran.bostedt@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Ola Carlen
Ola Carlen
Extern resurs vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907868423, +46702033242
E-post: ola.carlen@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Peichen Gong
Peichen Gong
Professor vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907868492, +46722473198
E-post: peichen.gong@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Amare Teklay Hailu
Amare Teklay Hailu
Extern resurs vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46765250445
E-post: amare.teklay.hailu@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Xiao Hu
Xiao Hu
Doktorand vid Institutionen för skogsekonomi
E-post: xiao.hu@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Ann-Katrin Israelsson
Ann-Katrin Israelsson
Institutionsadministratör vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907868331
E-post: ann.katrin.israelsson@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Chandra Krishnamurthy
Chandra Krishnamurthy
Universitetslektor vid Institutionen för skogsekonomi
E-post: chandra.kiran@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Bengt Kriström
Bengt Kriström
Professor vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907868448, +46705378227
E-post: bengt.kristrom@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Anders Lindhagen
Anders Lindhagen
Forskare FLK vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +4618673840, +46702115268
E-post: anders.lindhagen@slu.se

Postadress:
Institutionen för Skogsekonomi
Box 7060
750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 27 , Uppsala



Tommy Lundgren
Tommy Lundgren
Professor vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46705174396
E-post: tommy.lundgren@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Cecilia Mark-Herbert
Cecilia Mark-Herbert
Universitetslektor vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +4618671709, +46703661419
E-post: cecilia.mark-herbert@slu.se

Postadress:
Institutionen för Skogsekonomi
Box 7060
750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 27 , Uppsala



Adan Martinez Cruz
Adan Martinez Cruz
Universitetslektor vid Institutionen för skogsekonomi
E-post: adan.martinez.cruz@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Emil Nagy
Emil Nagy
Doktorand vid Institutionen för skogsekonomi
E-post: emil.nagy@slu.se

Postadress:
Institutionen för Skogsekonomi
Box 7060
750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 27 , Uppsala



Bo Ranneby
Bo Ranneby
Extern resurs vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907868236
E-post: bo.ranneby@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Anders Roos
Anders Roos
Professor vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +4618671564, +46739840705
E-post: anders.roos@slu.se

Postadress:
Institutionen för Skogsekonomi
Box 7060
750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 27 , Uppsala



Sandra Schusser
Sandra Schusser
Extern resurs vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46702002738
E-post: sandra.schusser@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Uppsala



Camilla Widmark
Camilla Widmark
Forskare vid Institutionen för skogsekonomi

Telefon: +46907868596, +46702929018
E-post: camilla.widmark@slu.se

Postadress:
Inst för skogsekonomi

90183 UMEÅ
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Umeå



Loading…