Hoppa till huvudinnehåll

Forskningsgruppen växtpatologi i jordbruket

Antal sökresultat: 12

  • Sidhant Chaudhary

    Sidhant Chaudhary

    Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    Telefon: 018-671855
    E-post: sidhant.chaudhary@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Mukesh Dubey

    Mukesh Dubey

    Forskare vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    Telefon: +4618-671540
    E-post: mukesh.dubey@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Virginia Gonzales

    Virginia Gonzales

    Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: virginia.gonzales@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Dan Funck Jensen

    Dan Funck Jensen

    Professor emeritus vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: dan.jensen@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Magnus Karlsson

    Magnus Karlsson

    Professor vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    Telefon: +4618-671837
    E-post: magnus.karlsson@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Marisel Mamani

    Marisel Mamani

    Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: marisel.mamani@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Edoardo Piombo

    Edoardo Piombo

    Gästforskare vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: edoardo.piombo@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Vahidehalsadat Rafieebanadaki

    Vahidehalsadat Rafieebanadaki

    Forskare vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: vahideh.rafiei@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Jomal Rodrigues

    Jomal Rodrigues

    Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: jomal.rodrigues@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Alessandra Ruffino

    Alessandra Ruffino

    Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    Telefon: +393358120134
    E-post: alessandra.ruffino@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Susmita Sigdel

    Susmita Sigdel

    Extern resurs vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    E-post: susmita.sigdel@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
  • Georgios Tzelepis

    Georgios Tzelepis

    Universitetslektor vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

    Telefon: +4618-671503
    E-post: georgios.tzelepis@slu.se

    Postadress:
    Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala
Loading…