Hoppa till huvudinnehåll

Forskningsgruppen växtpatologi i jordbruket


Antal sökresultat: 7
Sidhant Chaudhary
Sidhant Chaudhary
Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

Telefon: 018-671855
E-post: sidhant.chaudhary@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Mukesh Dubey
Mukesh Dubey
Forskare vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

Telefon: +4618-671540
E-post: mukesh.dubey@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Annika Gustafsson
Annika Gustafsson
Forskningsassistent vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

Telefon: +4618-672794
E-post: annika.gustafsson@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Dan Funck Jensen
Dan Funck Jensen
Professor vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

Telefon: +4618-672798
E-post: dan.jensen@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Magnus Karlsson
Magnus Karlsson
Universitetslektor vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi

Telefon: +4618-671837
E-post: magnus.karlsson@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Carol Kälin
Carol Kälin
Doktorand vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi
E-post: carol.kalin@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Edoardo Piombo
Edoardo Piombo
Postdoktor vid Institutionen för skoglig mykologi och växtpatologi; Avdelningen för växtpatologi
E-post: edoardo.piombo@slu.se

Postadress:
Skoglig mykologi och växtpatologi , Box 7026

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Almas Allé 5 , Uppsala



Loading…