Hoppa till huvudinnehåll

I forskargruppen ingår:

Antal sökresultat: 13

  • Dario Aleo Horcas

    Dario Aleo Horcas

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: dario.aleo.horcas@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Jacob Dalgaard Christensen

    Jacob Dalgaard Christensen

    Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: jacob.dalgaard.christensen@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Anna Kristina Edenbrandt

    Anna Kristina Edenbrandt

    Forskare vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: anna.edenbrandt@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Uliana Gottlieb

    Uliana Gottlieb

    Forskare tjl vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    Telefon: +4618671635
    E-post: uliana.gottlieb@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Gustav Johed

    Gustav Johed

    Universitetslektor, adjungerad vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: gustav.johed@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Ronja Kwasniok

    Ronja Kwasniok

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: ronja.kwasniok@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Carl-Johan Lagerkvist

    Carl-Johan Lagerkvist

    Professor vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    Telefon: 018-671783
    E-post: carl-johan.lagerkvist@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Nina Lind Ranneberg

    Nina Lind Ranneberg

    Forskare vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    Telefon: 018-671545
    E-post: nina.lind@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Isabelle Lundholm

    Isabelle Lundholm

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: isabelle.lundholm@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Emilia Mattsson

    Emilia Mattsson

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    Telefon: +46705218869
    E-post: emilia.mattsson@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Jens Rommel

    Jens Rommel

    Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: jens.rommel@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Pierre Schneiter

    Pierre Schneiter

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: pierre.schneiter@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Dina Tinjic

    Dina Tinjic

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

    E-post: dina.tinjic@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
Loading…