Sveriges lantbruksuniversitet

Personal på institutionen för ekonomi


Antal sökresultat: 77
Assem Abouhatab
Assem Abouhatab
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

Telefon: 018 671567, 072 8499828
E-post: assem.abouhatab@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Birhanu Addisu Adamie
Birhanu Addisu Adamie
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: birhanu.adamie@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Franklin Amuakwa Mensah
Franklin Amuakwa Mensah
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

Telefon: 018-671759
E-post: franklin.amuakwa.mensah@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Hans Andersson
Hans Andersson
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Avdelningen för företagsekonomi/nationalekonomi

Telefon: 018-673505
E-post: hans.andersson@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Anna Andersson
Anna Andersson
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: anna.r.andersson@slu.se

Postadress:
AgriFood Economics Centre
Box 7030
220 07 Lund
Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund



Hanna Astner
Hanna Astner
Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671705
E-post: hanna.astner@slu.se


Malin Björnstad
Malin Björnstad
Utbildningsadministratör vid Institutionen för ekonomi
E-post: malin.bjornstad@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Johan Blomquist
Johan Blomquist
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

Telefon: 076-2166410
E-post: johan.blomquist@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala



Laura Andreea Bolos
Laura Andreea Bolos
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

Telefon: 018-671739
E-post: laura.andreea.bolos@slu.se


Mark Brady
Mark Brady
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

Telefon: 0707-227075
E-post: mark.brady@slu.se

Postadress:
AgriFood Economics Centre
Box 7030
220 07 Lund
Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund



Gustav Broms
Gustav Broms
Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: gustav.broms@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Heléne Carneheim
Heléne Carneheim
Universitetsadjunkt vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

Telefon: 018-671723
E-post: helene.carneheim@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Hyung Sik Choi
Hyung Sik Choi
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: hyungsik.choi@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala



Jacob Dalgaard Christensen
Jacob Dalgaard Christensen
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management
E-post: jacob.dalgaard.christensen@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Anna Kristina Edenbrandt
Anna Kristina Edenbrandt
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management
E-post: anna.edenbrandt@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Katarina Elofsson
Katarina Elofsson
Forskare FLK vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

Telefon: 018-671798
E-post: katarina.elofsson@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Tina Ericson
Tina Ericson
Utbildningskoordinator vid Institutionen för ekonomi

Telefon: 018-672600
E-post: tina.ericson@slu.se

Arbetsbeskrivning: Koordinator för projekt i Makedonien. Forskning inom makedonsk jordbrukspolitik.

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Shon Ferguson
Shon Ferguson
Gästforskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: shon.ferguson@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Richard Ferguson
Richard Ferguson
Forskare FLK vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671731
E-post: richard.ferguson@slu.se

Arbetsbeskrivning: ENTREPRENEUSHIP, ORGANIZATION THEORY, AND TECHNOLOGY TRANSFER


Maria Fernkvist
Maria Fernkvist
Administrativ assistent vid Institutionen för ekonomi

Telefon: 018-67 35 23
E-post: mariah.fernkvist@slu.se

Arbetsbeskrivning: Institutionsadministratör

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Johan Gaddefors
Johan Gaddefors
Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671789
E-post: johan.gaddefors@slu.se


Tsegaye Ginbo Gatiso
Tsegaye Ginbo Gatiso
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: tsegaye.ginbo@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Emma Granholm Arias
Emma Granholm Arias
Institutionsadministratör vid Institutionen för ekonomi

Telefon: 018 - 671786
E-post: emma.granholm.arias@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Ing-Marie Gren
Ing-Marie Gren
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

Telefon: 018-671753
E-post: ing-marie.gren@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Monica Gustafson
Monica Gustafson
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi
E-post: monica.gustafson@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Karin Hakelius
Karin Hakelius
Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671745
E-post: karin.hakelius@slu.se

Arbetsbeskrivning: UNIVERSITETSLEKTOR I FÖRETAGSLEDNING


Helena Hansson
Helena Hansson
Professor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

Telefon: 018-671714
E-post: helena.hansson@slu.se

Arbetsbeskrivning: Forskning i företagsledning. Undervisning i företagsledning och mikroekonomi.

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Robert Hart
Robert Hart
Professor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

Telefon: 018-671734
E-post: rob.hart@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Hina Hashim
Hina Hashim
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: hina.hashim@slu.se


Ruben Hoffmann
Ruben Hoffmann
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

Telefon: 018-671737
E-post: ruben.hoffmann@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Jordan Hristov
Jordan Hristov
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: jordan.hristov@slu.se

Postadress:
AgriFood Economics Centre
Box 7030
220 07 Lund
Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund



Wei Huang
Wei Huang
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: wei.huang@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Tobias Häggmark Svensson
Tobias Häggmark Svensson
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: tobias.haggmark@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Lisa Höglind
Lisa Höglind
Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: lisa.hoglind@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala



Sören Höjgård
Sören Höjgård
Forskningsledare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: soren.hojgard@slu.se

Postadress:
AgriFood Economics Centre
Box 7030
220 07 Lund
Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund



Torbjörn Jansson
Torbjörn Jansson
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

Telefon: 018-671788
E-post: torbjorn.jansson@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala



Josefina Jonsson
Josefina Jonsson
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: josefina.jonsson@slu.se


Ioannis Karagiannis
Ioannis Karagiannis
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: ioannis.karagiannis@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Bahre Kiros
Bahre Kiros
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: bahre.kiros@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Bahre Kiros
Bahre Kiros
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: bahre.kiros@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Stina Kling Olsson
Stina Kling Olsson
Institutionsadministratör vid Institutionen för ekonomi

Telefon: 018-671671
E-post: stina.kling.olsson@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Suvi Kokko
Suvi Kokko
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management
E-post: suvi.kokko@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Iryna Kristensen
Iryna Kristensen
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: iryna.kristensen@slu.se


Micaela Kulesz
Micaela Kulesz
Forskare tjl vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

Telefon: 018-672713
E-post: micaela.kulesz@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Efthymia Kyriakopoulou
Efthymia Kyriakopoulou
Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: efthymia.kyriakopoulou@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Carl-Johan Lagerkvist
Carl-Johan Lagerkvist
Professor vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

Telefon: 018-671783
E-post: carl-johan.lagerkvist@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Per-Anders Langendahl
Per-Anders Langendahl
Universitetsadjunkt vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671729
E-post: per.anders.langendahl@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Gaëlle Leduc
Gaëlle Leduc
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: gaelle.leduc@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Nina Lind
Nina Lind
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

Telefon: 018-671545
E-post: nina.lind@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Anna Lindblom Eriksson
Anna Lindblom Eriksson
Ekonom vid Institutionen för ekonomi

Telefon: 018 - 671741
E-post: anna.lindblom.eriksson@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Qian Liu
Qian Liu
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi
E-post: qian.liu@slu.se

Arbetsbeskrivning: Gästforskare

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Ida Lovén
Ida Lovén
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: ida.loven@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Alnarp



Julian Eduardo Lozano Galindez
Julian Eduardo Lozano Galindez
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: julian.lozano@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Gordana Manevska Tasevska
Gordana Manevska Tasevska
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

Telefon: 018-671724, 073 9235308
E-post: gordana.tasevska@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala



George Marbuah
George Marbuah
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

Telefon: 018-671718
E-post: george.marbuah@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Erik Melin
Erik Melin
Universitetsadjunkt vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: erik.melin@slu.se


Stefan Merza
Stefan Merza
Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: stefan.merza@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Georgios Miaris
Georgios Miaris
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: georgios.miaris@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Chrysoula Morfi
Chrysoula Morfi
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: chrysa.morfi@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi
Box 7013
75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Lovisa Nilsson
Lovisa Nilsson
Universitetsadjunkt vid Institutionen för ekonomi

Telefon: 018-671712
E-post: lovisa.nilsson@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Jerker Nilsson
Jerker Nilsson
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

Telefon: 018-671768
E-post: jerker.nilsson@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Ida Nordin
Ida Nordin
Doktorand, Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

Telefon: 018-671761
E-post: ida.nordin@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Aimable Nsabimana
Aimable Nsabimana
Extern resurs vid Institutionen för ekonomi
E-post: aimable.nsabimana@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Enoch Owusu Sekyere
Enoch Owusu Sekyere
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi
E-post: enoch.owusu.sekyere@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Ashkan Pakseresht
Ashkan Pakseresht
Universitetsadjunkt vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management

Telefon: 018-671744, 073 587 24 58
E-post: ashkan.pakseresht@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Jens Rommel
Jens Rommel
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management
E-post: jens.rommel@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Annie Roos
Annie Roos
Doktorand tjl vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: annie.roos@slu.se


Uliana Rusetska
Uliana Rusetska
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management
E-post: uliana.rusetska@slu.se

Postadress:
Inst för ekonomi, Box 7013

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Patrycja Sleboda
Patrycja Sleboda
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Beslutsfattande och management
E-post: patrycja.sleboda@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Jonathan Stråle
Jonathan Stråle
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: jonathan.strale@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Yves Surry
Yves Surry
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

Telefon: 018-671795
E-post: yves.surry@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Sarah Säll
Sarah Säll
Postdoktor tjl vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

Telefon: 018-672713
E-post: sarah.sall@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Wondmagegn Tafesse Tirkaso
Wondmagegn Tafesse Tirkaso
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: wondmagegn.tafesse@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Maria Tunberg
Maria Tunberg
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: maria.tunberg@slu.se


Polina Ustyuzhanina
Polina Ustyuzhanina
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi
E-post: polina.ustyuzhanina@slu.se

Postadress:
Box 7013

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Staffan Waldo
Staffan Waldo
Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen
E-post: staffan.waldo@slu.se

Postadress:
AgriFood Economics Centre
Box 7030
220 07 Lund
Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund



David Wiklander
David Wiklander
Ekonomiassistent vid Institutionen för ekonomi
E-post: david.wiklander@slu.se

Postadress:
Inst For Ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Loading…