Utbildningskontakt

Senast ändrad: 22 mars 2022

Här hittar du användbara kontakter på institutionen om du har frågor angående dina studier

Relaterade sidor:


Kontaktinformation

Institutionsstudierektor

Tina Ericson
Institutionen för ekonomi
E-post: tina.ericson@slu.se, 018-672600

Studierektor för forskarutbildning

Nina Lind Ranneberg
Institutionen för ekonomi, SLU
nina.lind@slu.se018-671545

Programstudierektor (PSR)

Kontakta programstudierektorn för frågor om ramscheman, kursval och studieplaner mm.

Lovisa Nilsson
Institutionen för ekonomi
lovisa.nilsson@slu.se, 018-67 17 12

Biträdande programstudierektor 

Ruben Hoffmann
Institutionen för ekonomi
ruben.hoffmann@slu.se , 018-671737

Utbildningsadministratörer

Kontakta utbildningsadministratör om du har frågor om registrering på kurs, registrering av resultat, tentautlämning m.m.

Gajane Shabandari
Institutionen för ekonomi
Gajane.Shabandari@slu.se
018-671671

Tetyana Korol 
Institutionen för ekonomi
Tetyana.Korol@slu.se
018-671795

 

Programadministratör Agricultural Food and Environmental Policy Analysis:

Utbildningsadministrationen