Hoppa till huvudinnehåll

I forskargruppen miljöekonomi ingår:

Antal sökresultat: 15

  • Tabaré Capitán Jimenéz

    Tabaré Capitán Jimenéz

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    Telefon: +4618673527
    E-post: tabare.capitan.jimenez@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Aemiro Melkamu Daniel

    Aemiro Melkamu Daniel

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: aemiro.melkamu.daniel@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Katarina Elofsson

    Katarina Elofsson

    Forskare FLK vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    Telefon: +4618671798
    E-post: katarina.elofsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Shon Ferguson

    Shon Ferguson

    Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: shon.ferguson@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Pedro Guimares Naso

    Pedro Guimares Naso

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    Telefon: +4618673541
    E-post: pedro.guimares.naso@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Robert Hart

    Robert Hart

    Professor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    Telefon: +4618671734
    E-post: rob.hart@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Roweno Heijmans

    Roweno Heijmans

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: roweno.heijmans@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Martin Jegard

    Martin Jegard

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    Telefon: +4618673543
    E-post: martin.jegard@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Polina Karpaty

    Polina Karpaty

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: polina.karpaty@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Bahre Kiros

    Bahre Kiros

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: bahre.kiros@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Efthymia Kyriakopoulou

    Efthymia Kyriakopoulou

    Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: efthymia.kyriakopoulou@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Johanna Nolgren

    Johanna Nolgren

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: johanna.nolgren@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Alberto Sergio

    Alberto Sergio

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: alberto.sergio@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Jonathan Stråle

    Jonathan Stråle

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: jonathan.strale@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Julia Wahtra

    Julia Wahtra

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Miljöekonomi

    E-post: julia.wahtra@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
Loading…