Sveriges lantbruksuniversitet

Personal Interbull


Antal sökresultat: 12
Hossein Jorjani
Hossein Jorjani
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671964, +46702623316
E-post: hossein.jorjani@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Fernando Macedo
Fernando Macedo
Extern_resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: fernando.macedo@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Medhat Mahmoud
Medhat Mahmoud
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: medhat.mahmoud@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Alexis Michenet
Alexis Michenet
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Interbull Center
E-post: alexis.michenet@slu.se


Valentina Palucci
Valentina Palucci
Forskningsingenjör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671987
E-post: valentina.palucci@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Marcus Pedersén
Marcus Pedersén
Systemadministratör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671962
E-post: marcus.pedersen@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Hans Persson
Hans Persson
Programmerare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671931
E-post: hans.t.persson@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Toine Roozen
Toine Roozen
Föreståndare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618672098
E-post: toine.roozen@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Simone Savoia
Simone Savoia
Analytiker vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: simone.savoia@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Joanna Sendecka
Joanna Sendecka
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671904
E-post: joanna.sendecka@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Jan-Erik Strömqvist
Jan-Erik Strömqvist
Programmerare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: jan-erik.stromqvist@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Carl Wasserman
Carl Wasserman
Systemutvecklare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: carl.wasserman@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Loading…