Hoppa till huvudinnehåll

Personal Interbull


Antal sökresultat: 11
Katrine Haugaard
Katrine Haugaard
Analytiker vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: katrine.haugaard@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Hossein Jorjani
Hossein Jorjani
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671964, +46702623316
E-post: hossein.jorjani@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Fernando Macedo
Fernando Macedo
Analytiker vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: fernando.macedo@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Valentina Palucci
Valentina Palucci
Koordinator vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671987
E-post: valentina.palucci@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Marcus Pedersén
Marcus Pedersén
Systemadministratör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671962
E-post: marcus.pedersen@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Hans Persson
Hans Persson
Programmerare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671931
E-post: hans.t.persson@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Toine Roozen
Toine Roozen
Föreståndare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618672098
E-post: toine.roozen@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Simone Savoia
Simone Savoia
Koordinator vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: simone.savoia@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Joanna Sendecka
Joanna Sendecka
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center

Telefon: +4618671904
E-post: joanna.sendecka@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Jan-Erik Strömqvist
Jan-Erik Strömqvist
Programmerare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: jan-erik.stromqvist@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Carl Wasserman
Carl Wasserman
Systemutvecklare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Interbull Center
E-post: carl.wasserman@slu.se

Postadress:
HGEN, Interbull Centre, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Loading…