Hoppa till huvudinnehåll

Personal Kvantitativ genetik


Antal sökresultat: 16
Sreten Andonov
Sreten Andonov
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik

Telefon: +4618671961
E-post: andonov.sreten@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Mohammad Hossein Banabazi
Mohammad Hossein Banabazi
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: mohammad.hossein.banabazi@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Juan Cordero
Juan Cordero
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: juan.cordero@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Dirk-Jan De Koning
Dirk-Jan De Koning
Professor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik

Telefon: +4618672039
E-post: dj.de-koning@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Ida Hansson
Ida Hansson
Doktorand vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: ida.hansson@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Anna Maria Johansson
Anna Maria Johansson
Forskare FLK vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik

Telefon: +4618672029
E-post: anna.johansson@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Martin Johnsson
Martin Johnsson
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: martin.johnsson@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Elisabeth Jonas
Elisabeth Jonas
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: elisabeth.jonas@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Tomas Klingström
Tomas Klingström
Koordinator vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: tomas.klingstrom@slu.se

Postadress:
Inst för Husdjursgenetik, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Hector Marina
Hector Marina
Postdoktor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: hector.marina@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Sallam Mohammed Abdallah
Sallam Mohammed Abdallah
Doktorand vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: mohammed.abdallah.sallam@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Sofia Nyman
Sofia Nyman
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: sofia.nyman@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Jan Ingemar Ohlsson
Jan Ingemar Ohlsson
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: jan.ingemar.ohlsson@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Karl-Johan Petersson
Karl-Johan Petersson
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik

Telefon: 073-3626963
E-post: karl-johan.petersson@slu.se


Keni Ren
Keni Ren
Postdoktor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik
E-post: keni.ren@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Lars Rönnegård
Lars Rönnegård
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Kvantitativ genetik

Telefon: +4623778503
E-post: lars.ronnegard@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Loading…