Hoppa till huvudinnehåll

Personal Molekylär genetik


Antal sökresultat: 18
Leif Andersson
Leif Andersson
Senior Advisor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: 070-5144904
E-post: leif.b.andersson@slu.se

Postadress:
Inst för Husdjursgenetik, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Göran Andersson
Göran Andersson
Professor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: +4618672056, +46703808919
E-post: goran.andersson@slu.se

Postadress:
Inst för Husdjursgenetik, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Tomas Bergström
Tomas Bergström
Forskare FLK vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Molekylär genetik, HgenLab

Telefon: +4618671997, +46725662082
E-post: tomas.bergstrom@slu.se

Postadress:
HGEN, Husdjursgenetiska laboratoriet, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Charlotte Grundel
Charlotte Grundel
Laboratorieingenjör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Molekylär genetik, HgenLab

Telefon: +4618671960
E-post: charlotte.grundel@slu.se

Postadress:
HGEN, Husdjursgenetiska laboratoriet, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Susanne Gustafsson
Susanne Gustafsson
Koordinator vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: +4618672012
E-post: susanne.gustafsson@slu.se

Postadress:
HGEN, Husdjursgenetiska laboratoriet, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Louise Gustafsson
Louise Gustafsson
Laboratorieingenjör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Molekylär genetik, HgenLab

Telefon: +46907868325
E-post: louise.gustafsson@slu.se


Louise Hübinette
Louise Hübinette
Laboratorieingenjör vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Molekylär genetik, HgenLab

Telefon: +4618671960
E-post: louise.hubinette@slu.se

Postadress:
HGEN, Husdjursgenetiska laboratoriet, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Gabriella Lindgren
Gabriella Lindgren
Universitetslektor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: +4618671918, +46703280392
E-post: gabriella.lindgren@slu.se

Postadress:
Inst för Husdjursgenetik, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Sofia Mikko
Sofia Mikko
Forskare FLK vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Molekylär genetik, HgenLab

Telefon: +4618671979
E-post: sofia.mikko@slu.se

Postadress:
HGEN, Husdjursgenetiska laboratoriet, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Rakan Naboulsi
Rakan Naboulsi
Postdoktor vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik
E-post: rakan.naboulsi@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Åsa Ohlsson
Åsa Ohlsson
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: +4618671352
E-post: asa.ohlsson@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Maria Rosengren
Maria Rosengren
Doktorand vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: +4618672611
E-post: maria.rosengren@slu.se

Postadress:
Inst för Husdjursgenetik, Box 7023

75007 UPPSALA
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Iryna Shutava
Iryna Shutava
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: 072-715 3818
E-post: iryna.shutava@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Marina Solé Berga
Marina Solé Berga
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylär husdjursgenetik
E-post: marina.sole@slu.se


Marie Sundqvist
Marie Sundqvist
Extern resurs vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik
E-post: marie.sundqvist@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26



Anna Darlene Van Der Heiden
Anna Darlene Van Der Heiden
Laboratorieassistent vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik
E-post: anna.darlene.heiden@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Tytti Vanhala
Tytti Vanhala
Biomedicinsk analytiker vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik

Telefon: +4618671937
E-post: tytti.vanhala@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Maria Wilbe
Maria Wilbe
Forskare vid Institutionen för husdjursgenetik (HGEN); Institutionen för husdjursgenetik, Molekylärgenetik
E-post: maria.wilbe@slu.se

Postadress:
Inst för HGEN, Box 7023

750 07 Uppsala
Besöksadress: Ulls väg 26 , Uppsala



Loading…