Hoppa till huvudinnehåll

I forskargruppen ingår

Antal sökresultat: 23

  • Nasir Adam

    Nasir Adam

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: nasir.adam@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Oluwaseun Deborah Adedeji

    Oluwaseun Deborah Adedeji

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: oluwaseun.adedeji@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Agnes af Sandeberg

    Agnes af Sandeberg

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: 0725500930
    E-post: agnes.afsandeberg@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Frederic Ang

    Frederic Ang

    Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: frederic.ang@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Zhen Chen

    Zhen Chen

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +46704072847, +46704072847
    E-post: zhen.chen@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Anne Dietrich

    Anne Dietrich

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +46735500160
    E-post: anne.dietrich@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Mai Ha

    Mai Ha

    Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: thi.thanh.mai.ha@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Helena Hansson

    Helena Hansson

    Professor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +4618671714
    E-post: helena.hansson@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Ruben Hoffmann

    Ruben Hoffmann

    Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +4618671737
    E-post: ruben.hoffmann@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Lisa Höglind

    Lisa Höglind

    Doktorand tjl vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: lisa.hoglind@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala
  • Eleanor Johansson

    Eleanor Johansson

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: eleanor.johansson@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Gaëlle Leduc

    Gaëlle Leduc

    Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: gaelle.leduc@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Anne Lennartsson

    Anne Lennartsson

    Kommunikatör vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +46181206, +46761457522
    E-post: anne.lennartsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Shaibu Mellon

    Shaibu Mellon

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +4618673542
    E-post: shaibu.mellon@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Pia Nilsson

    Pia Nilsson

    Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: pia.a.nilsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Harold Opdenbosch

    Harold Opdenbosch

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: harold.opdenbosch@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Enok Owusu Sekyere

    Enok Owusu Sekyere

    Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: enoch.owusu.sekyere@slu.se

    Postadress:
    Inst For Ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Oyakhilomen Oyinbo

    Oyakhilomen Oyinbo

    Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +4618673540
    E-post: oyakhilomen.oyinbo@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Therese Ratilla

    Therese Ratilla

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    E-post: therese.ratilla@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Helena Robling

    Helena Robling

    Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +46704452043
    E-post: helena.robling@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Thomas Slijper

    Thomas Slijper

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +46721737745
    E-post: thomas.slijper@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Sarah Säll

    Sarah Säll

    Forskare vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +4618672713
    E-post: sarah.sall@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Hui Tao

    Hui Tao

    Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Jordbrukssektorns ekonomi

    Telefon: +46760995906
    E-post: hui.tao@slu.se

    Postadress:
    Box 7013

    750 07 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
Loading…