Hoppa till huvudinnehåll

I Analysgruppen ingår:

Antal sökresultat: 10

  • Anna Andersson

    Anna Andersson

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    E-post: anna.r.andersson@slu.se

    Postadress:
    AgriFood Economics Centre
    Box 7030
    220 07 Lund
    Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund
  • Johan Blomquist

    Johan Blomquist

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: 076-2166410
    E-post: johan.blomquist@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala
  • Mark Brady

    Mark Brady

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: 0707-227075
    E-post: mark.brady@slu.se

    Postadress:
    AgriFood Economics Centre
    Box 7030
    220 07 Lund
    Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund
  • Sören Höjgård

    Sören Höjgård

    Extern resurs vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: +462220793, +46708966271
    E-post: soren.hojgard@slu.se

  • Torbjörn Jansson

    Torbjörn Jansson

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: 018-671788
    E-post: torbjorn.jansson@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala
  • Gordana Manevska Tasevska

    Gordana Manevska Tasevska

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: 018-671724, 073 9235308
    E-post: gordana.tasevska@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Uppsala
  • Ida Nordin

    Ida Nordin

    Forskningsassistent tjl vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: 018-671761
    E-post: ida.nordin@slu.se

    Postadress:
    Inst For Ekonomi, Box 7013

    75007 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala
  • Jonas Nordström

    Jonas Nordström

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    E-post: jonas.nordstrom@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Lund
  • Eric Rehn

    Eric Rehn

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    E-post: eric.rehn@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekonomi, Box 7013

    75007 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27 , Lund
  • Staffan Waldo

    Staffan Waldo

    Utredare vid Institutionen för ekonomi; Analysgruppen

    Telefon: +46462220792
    E-post: staffan.waldo@slu.se

    Postadress:
    AgriFood Economics Centre
    Box 7030
    220 07 Lund
    Besöksadress: Scheelevägen 15 D, Lund , Lund
Loading…