Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

Antal sökresultat: 51

  • Catharina Alwall Svennefelt

    Catharina Alwall Svennefelt

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415498, +46705415405
    E-post: catharina.alwall@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Anna Bengtsson

    Anna Bengtsson

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415170
    E-post: anna.bengtsson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Lisa Blix Germundsson

    Lisa Blix Germundsson

    Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415253, +46722174761
    E-post: lisa.germundsson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Jonas Bååth

    Jonas Bååth

    Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: 0761006174
    E-post: jonas.baath@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Ylva Carlqvist Warnborg

    Ylva Carlqvist Warnborg

    Kommunikatör vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4651167224, +46702516984
    E-post: ylva.carlqvist.warnborg@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli
    Box 234
    53223 SKARA
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara
  • Lena Ekelund Axelson

    Lena Ekelund Axelson

    Professor emeritus vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +46709144416
    E-post: lena.ekelund@slu.se

    Postadress:
    Box 88

    23053 Alnarp
  • Hans Eyrich

    Hans Eyrich

    Extern resurs vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: hans.eyrich@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5
  • Lotta Fabricius Kristiansen

    Lotta Fabricius Kristiansen

    Forskningsassistent vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4651167116, +46730577151
    E-post: lotta.fabricius@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli, Skara
    Box 234
    532 32 Skara
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7, Skara , Skara
  • Fredrik Fernqvist

    Fredrik Fernqvist

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415388
    E-post: fredrik.fernqvist@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Amanda Gabriel

    Amanda Gabriel

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415233, +46735186432
    E-post: amanda.gabriel@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Patrik Grahn

    Patrik Grahn

    Professor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415425, +46702585512
    E-post: patrik.grahn@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Mats Gyllin

    Mats Gyllin

    Prefekt, Forskare FLK vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415537, +46727252006
    E-post: mats.gyllin@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Eva Göransson

    Eva Göransson

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415071, +46730816761
    E-post: eva.goransson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Per Hansson

    Per Hansson

    Projektledare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415080, +46706727544
    E-post: per.m.hansson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Rosa Hellman

    Rosa Hellman

    Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: rosa.hellman@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Erik Hunter

    Erik Hunter

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415075, +46706829899
    E-post: erik.hunter@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Nils Hyllienmark

    Nils Hyllienmark

    Extern resurs vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: nils.hyllienmark@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5
  • Caroline Hägerhäll

    Caroline Hägerhäll

    Professor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415015, +46730540709
    E-post: caroline.hagerhall@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Jenny Höckert

    Jenny Höckert

    Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4651167114, +46702599100+46722332580
    E-post: jenny.hockert@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli
    Box 234
    53223 SKARA
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara
  • Magnus J Stark

    Magnus J Stark

    Projektledare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: 040-415529, +46730938071
    E-post: magnus.stark@slu.se

    Postadress:
    Institutionen för ekonomi
    750 07
    Box 7013 Uppsala
    Besöksadress: Ulls hus , Uppsala
  • Lars Johansson

    Lars Johansson

    Fältassistent vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: lars.l.johansson@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli, Skara
    Box 234
    532 32 Skara
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7, Skara , Skara
  • Torbjörn Jonasson

    Torbjörn Jonasson

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415232, +46735251602
    E-post: torbjorn.jonasson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Håkan Jönsson

    Håkan Jönsson

    Gästprofessor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415324, +46730987495
    E-post: hakan.l.jonsson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Konstantinos Karantininis

    Konstantinos Karantininis

    Professor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415474, +46730968654
    E-post: karantininis.konstantinos@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Filiz Kinikli

    Filiz Kinikli

    Postdoktor vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: filiz.kinikli@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Helene Landin

    Helene Landin

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415508, +46730964289
    E-post: helene.landin@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Jan Larsson

    Jan Larsson

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415073
    E-post: jan.larsson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Anna Lind Lewin

    Anna Lind Lewin

    Kommunikatör vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415402
    E-post: anna.lind.lewin@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli, Skara
    Box 234
    532 32 Skara
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7, Skara , Alnarp
  • Anna Litsmark

    Anna Litsmark

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415532
    E-post: anna.litsmark@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Magnus Ljung

    Magnus Ljung

    Statskonsulent vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4651167117, +46703387117
    E-post: magnus.ljung@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli, Skara Box 234

    53223 Skara
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara
  • Peter Lundqvist

    Peter Lundqvist

    Senior Advisor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415495, +46707296115
    E-post: peter.lundqvist@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Christina Lundström

    Christina Lundström

    Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4651167237, +46707743088
    E-post: christina.lundstrom@slu.se

    Postadress:
    Ortskansli
    Box 234
    53223 SKARA
    Besöksadress: Gråbrödragatan 7 , Skara
  • Christina Lunner Kolstrup

    Christina Lunner Kolstrup

    Dekan, Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415494, +46730881634
    E-post: christina.kolstrup@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Elizabeth Marcheschi

    Elizabeth Marcheschi

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415209, +46761167377
    E-post: elizabeth.marcheschi@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Kes Mccormick

    Kes Mccormick

    Professor vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: kes.mccormick@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Roberta Milardo

    Roberta Milardo

    Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: roberta.milardo@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Fredrika Mårtensson

    Fredrika Mårtensson

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415453, +46727402262
    E-post: fredrika.martensson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Anna Nohed

    Anna Nohed

    Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: anna.nohed@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Jozefine Nybom

    Jozefine Nybom

    Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415506, +46730938015
    E-post: jozefine.nybom@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Nina Oher

    Nina Oher

    Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415442, +46761483288
    E-post: nina.oher@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Anna Maria Palsdottir

    Anna Maria Palsdottir

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415536, +46730853219
    E-post: anna.maria.palsdottir@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Marianne Persson

    Marianne Persson

    Projektledare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415237, +46730616504
    E-post: marianne.persson@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Sebastian Remvig

    Sebastian Remvig

    Projektledare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415432, +46730375318
    E-post: sebastian.remvig@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Boel Rönnblom

    Boel Rönnblom

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415438, +46730939845
    E-post: boel.ronnblom@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Sara Spendrup

    Sara Spendrup

    Universitetslektor vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415507, +46761480661
    E-post: sara.spendrup@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Catharina Stenmo

    Catharina Stenmo

    Extern resurs vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: catharina.stenmo@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Jonathan Stoltz

    Jonathan Stoltz

    Forskare vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415497
    E-post: jonathan.stoltz@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Rebecca Thörning

    Rebecca Thörning

    Universitetsadjunkt vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415511, +46733910780
    E-post: rebecca.thorning@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Mette Tiselius

    Mette Tiselius

    Forskningsassistent vid Institutionen för människa och samhälle

    E-post: mette.tiselius@slu.se

    Postadress:
    RISE Jordbruk och Livsmedel
    Box 5401
    40229 Göteborg
    Besöksadress: Frans Perssons väg 6 , Externt
  • Mark Wales

    Mark Wales

    Doktorand vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415532, +46761872287
    E-post: mark.wales@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
  • Anna Åshage

    Anna Åshage

    Forskningsassistent vid Institutionen för människa och samhälle

    Telefon: +4640415242, +46738404108
    E-post: anna.ashage@slu.se

    Postadress:
    Box 190

    234 22 Lomma
    Besöksadress: Slottsvägen 5 , Alnarp
Loading…