Sveriges lantbruksuniversitet

I forskargruppen ingår:


Antal sökresultat: 11
Hanna Astner
Hanna Astner
Forskningsassistent vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671705
E-post: hanna.astner@slu.se


Richard Ferguson
Richard Ferguson
Forskare FLK vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671731
E-post: richard.ferguson@slu.se

Arbetsbeskrivning: ENTREPRENEUSHIP, ORGANIZATION THEORY, AND TECHNOLOGY TRANSFER


Johan Gaddefors
Johan Gaddefors
Professor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671789
E-post: johan.gaddefors@slu.se


Karin Hakelius
Karin Hakelius
Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671745
E-post: karin.hakelius@slu.se

Arbetsbeskrivning: UNIVERSITETSLEKTOR I FÖRETAGSLEDNING


Hina Hashim
Hina Hashim
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: hina.hashim@slu.se


Josefina Jonsson
Josefina Jonsson
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: josefina.jonsson@slu.se


Iryna Kristensen
Iryna Kristensen
Postdoktor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: iryna.kristensen@slu.se


Per-Anders Langendahl
Per-Anders Langendahl
Universitetslektor vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden

Telefon: 018-671729
E-post: per.anders.langendahl@slu.se

Postadress:
Institutionen för ekonomi, Box 7013

75007 Uppsala
Besöksadress: Ulls hus, Ulls väg 27, 756 51 Ultuna , Uppsala



Erik Melin
Erik Melin
Universitetsadjunkt vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: erik.melin@slu.se


Annie Roos
Annie Roos
Doktorand vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: annie.roos@slu.se


Maria Tunberg
Maria Tunberg
Forskare vid Institutionen för ekonomi; Entreprenörskap på landsbygden
E-post: maria.tunberg@slu.se


Loading…