Kontakter

Senast ändrad: 17 december 2018

KONTAKTER

PROGRAMLEDNING:

SLU- Emma Holmström,
Epost: emma.holmstrom@slu.se

Skogforsk- Karin Hjelm,
Epost: karin.hjelm@skogforsk.se,
Tele: 0418-471307

Linneuniversitetet- Erika Olofsson,
Epost: erika.olofsson@lnu.se,
Tele: 0470-708999

 

FRAS DOKTORANDER:

Föryngring av tall i södra Sverige (SLU):
Mikolaj Lula
Tele: 040-41 51 95
Epost: mikolaj.lula@slu.se

Smarta föryngringar (Skogforsk):
Per Nordin
Tele: 0709118763
Epost: Per.Nordin@skogforsk.se

Röjning för ökad variation i Sydsvenska granplanteringar (SLU):
Mostarin Ara,
Tele: 040-41 51 95
Epost: mostarin.ara@slu.se

Gallring och generell hänsyn (Skogforsk):
Delphine Lariviere
Telefon: 0709118766
Epost: delphine.lariviere@slu.se

Målanpassad gallring (Linneuniversitetet):
Magnus Persson
Telefon 0702508501
Epost: magnus.j.persson@lnu.se

Björkkvalitet i blandskog (Linneuniversitetet):
Grace Jones
Telefon 0470 70 89 62
Epost: grace.jones@lnu.se


Kontaktinformation
Sidansvarig: Desiree.Mattsson@slu.se