Hoppa till huvudinnehåll

Personal vid avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

Antal sökresultat: 29

  • Anja-Christina Beier

    Anja-Christina Beier

    Projektledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618673563
    E-post: anja-christina.beier@slu.se

  • Annika Borg

    Annika Borg

    Kommunikatör vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-671212, +46725220323
    E-post: annika.m.borg@slu.se

  • Juliana Dániel-Ferreira

    Juliana Dániel-Ferreira

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672749, +46738071482
    E-post: juliana.daniel.f@slu.se

  • Johnny De Jong

    Johnny De Jong

    Forskningsledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-671071, +46702271914
    E-post: johnny.de.jong@slu.se

  • Torbjörn Ebenhard

    Torbjörn Ebenhard

    Forskningsledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672268, 0767-147587
    E-post: torbjorn.ebenhard@slu.se

  • Urban Emanuelsson

    Urban Emanuelsson

    Professor emeritus vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672307, +460706204341
    E-post: urban.emanuelsson@slu.se

  • Helena Eriksson

    Helena Eriksson

    Projektledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618671988, +46730523743
    E-post: helena.a.eriksson@slu.se

  • Åsa Fahlman

    Åsa Fahlman

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: 0706-106388
    E-post: asa.fahlman@slu.se

  • Karin Gerhardt

    Karin Gerhardt

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-671344, +46709429055
    E-post: karin.gerhardt@slu.se

  • Jan Olof Helldin

    Jan Olof Helldin

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672724, +46706075322
    E-post: j-o.helldin@slu.se

  • Tuija Hilding Rydevik

    Tuija Hilding Rydevik

    Senior Advisor vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672768, +46703630059
    E-post: tuija.hilding-rydevik@slu.se

  • Erik Hysing

    Erik Hysing

    Professor vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    E-post: erik.hysing@slu.se

  • Camilla Jansson

    Camilla Jansson

    Forskningsassistent vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672796, +46761164073
    E-post: camilla.jansson@slu.se

  • Andreas Johansson

    Andreas Johansson

    Postdoktor vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    E-post: andreas.emil.johansson@slu.se

  • Michael Jones

    Michael Jones

    Konsulent vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    E-post: michael.jones@slu.se

  • Marie Kvarnström

    Marie Kvarnström

    Konsulent vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672573, +46703146710
    E-post: marie.kvarnstrom@slu.se

  • Mari Kågström

    Mari Kågström

    Forskare, Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672516
    E-post: mari.kagstrom@slu.se

  • Tommy Lennartsson

    Tommy Lennartsson

    Forskare FLK vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672436, +46705868381
    E-post: tommy.lennartsson@slu.se

  • Hannes Norr

    Hannes Norr

    Projektkoordinator vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672104, +46767245801
    E-post: hannes.norr@slu.se

  • Jan Plue

    Jan Plue

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672579, +46702888644
    E-post: jan.plue@slu.se

  • Linnea Sandell

    Linnea Sandell

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672796, +46761164073
    E-post: linnea.sandell@slu.se

  • Benedict Singleton

    Benedict Singleton

    Extern resurs vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672296, +46736181689
    E-post: benedict.singleton@slu.se

  • Marie Stenseke

    Marie Stenseke

    Gästprofessor vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    E-post: marie.stenseke@slu.se

  • Eva Stephansson

    Eva Stephansson

    Föreståndare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672660, +46706262660
    E-post: eva.stephansson@slu.se

  • Rune Sörås

    Rune Sörås

    Postdoktor vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672531, +46737410381
    E-post: rune.soras@slu.se

  • Håkan Tunon

    Håkan Tunon

    Forskningsledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672591, +460703615010
    E-post: hakan.tunon@slu.se

  • Anna Westin

    Anna Westin

    Forskare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618-672703, +460702952703
    E-post: anna.westin@slu.se

  • Hanna Wolf

    Hanna Wolf

    Projektledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672639, +46705519177
    E-post: hanna.wolf@slu.se

  • Lisa Matteses Åhrgren

    Lisa Matteses Åhrgren

    Projektledare vid Institutionen för stad och land; Avdelningen för statsvetenskap och naturresursförvaltning

    Telefon: +4618672779, +46703583533
    E-post: lisa.ahrgren@slu.se

Loading…