Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd


Antal sökresultat: 20
Henrik Andren
Henrik Andren
Professor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697302, +46702184406
E-post: henrik.andren@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Malin Aronsson
Malin Aronsson
Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: malin.aronsson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Carolin Berndt
Carolin Berndt
Fältassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: carolin.berndt@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Carlos Cardoso Palacios
Carlos Cardoso Palacios
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: carlos.cardoso.palacios@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Fredrik Dahl
Fredrik Dahl
Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697320
E-post: fredrik.dahl@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Umeå



Anna Danielsson
Anna Danielsson
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697309
E-post: anna.danielsson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Cecilia Di Bernardi
Cecilia Di Bernardi
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: cecilia.di.bernardi@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Charlotte Hansson
Charlotte Hansson
Extern resurs vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: charlotte.hansson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Rick Heeres
Rick Heeres
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: rick.heeres@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Heather Hemmingmoore
Heather Hemmingmoore
Doktorand vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: heather.hemmingmoore@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Linda Höglund
Linda Höglund
Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: linda.hoglund@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Gunnar Jansson
Gunnar Jansson
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697318
E-post: gunnar.jansson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Örjan Johansson
Örjan Johansson
Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi
E-post: orjan.johansson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Olof Liberg
Olof Liberg
Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697331, +46703949519
E-post: olof.liberg@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Grzegorz Mikusinski
Grzegorz Mikusinski
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697329, +46707757161
E-post: grzegorz.mikusinski@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Jens Persson
Jens Persson
Universitetslektor vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697305, +46706353605
E-post: jens.persson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Håkan Sand
Håkan Sand
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697324, +46703003701
E-post: hakan.sand@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Andreas Seiler
Andreas Seiler
Forskare FLK vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697328, +46703472643
E-post: andreas.seiler@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Camilla Wikenros
Camilla Wikenros
Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697344
E-post: camilla.wikenros@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Mikael Åkesson
Mikael Åkesson
Forskare vid Institutionen för ekologi; S, Enheten för viltekologi

Telefon: +46581697322
E-post: mikael.akesson@slu.se

Postadress:
Inst. för Ekologi, Grimsö forskningsstation

739 93 RIDDARHYTTAN
Besöksadress: Grimsö forskningsstation, Grimsö 152 , Grimsö



Loading…