Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd

Antal sökresultat: 24

  • Mohammad Bahram

    Mohammad Bahram

    Universitetslektor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    E-post: mohammad.bahram@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Freja Beech

    Freja Beech

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: 0761042512
    E-post: freja.beech@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Jan Bengtsson

    Jan Bengtsson

    Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618671516
    E-post: jan.bengtsson@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Martin Bolinder

    Martin Bolinder

    Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672257
    E-post: martin.bolinder@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Benjamin Bukombe

    Benjamin Bukombe

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    E-post: benjamin.bukombe@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Georgia Dimopoulou

    Georgia Dimopoulou

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +460760793901
    E-post: georgia.dimopoulou@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Achim Grelle

    Achim Grelle

    Forskare FLK tjl vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672555
    E-post: achim.grelle@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Hannes Keck

    Hannes Keck

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    E-post: hannes.keck@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Thomas Kätterer

    Thomas Kätterer

    Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672425
    E-post: thomas.katterer@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Rong Lang

    Rong Lang

    Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    E-post: rong.lang@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Helene Lundkvist

    Helene Lundkvist

    Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672452, +46708321479
    E-post: helene.lundkvist@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Josefin Mebius

    Josefin Mebius

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: 0738425334
    E-post: josefin.mebius@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Lorenzo Menichetti

    Lorenzo Menichetti

    Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618673402
    E-post: lorenzo.menichetti@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Tarquin Netherway

    Tarquin Netherway

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672409
    E-post: tarquin.netherway@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Nargish Parvin

    Nargish Parvin

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672309, +46730682632
    E-post: nargish.parvin@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Irene Piccini

    Irene Piccini

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: 018-672352
    E-post: irene.piccini@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16
  • Tord Ranheim Sveen

    Tord Ranheim Sveen

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +46736104950
    E-post: tord.ranheim.sveen@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Neus Rodriguez-Gasol

    Neus Rodriguez-Gasol

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: 0763431182
    E-post: neus.rodriguez.gasol@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Ljudmila Skoglund

    Ljudmila Skoglund

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    E-post: ljudmila.skoglund@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Monique Smith

    Monique Smith

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672453
    E-post: monique.smith@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Sara Ståhl

    Sara Ståhl

    Fältassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: 0721944744
    E-post: sara.stahl@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Astrid Taylor

    Astrid Taylor

    Prefekt, Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618672216
    E-post: astrid.taylor@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Maria Viketoft

    Maria Viketoft

    Forskare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    Telefon: +4618671505
    E-post: maria.viketoft@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Göran Ågren

    Göran Ågren

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för ekosystemekologi

    E-post: goran.agren@slu.se

    Postadress:
    Inst för Ekologi, Box 7044

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
Loading…