Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd

Antal sökresultat: 18

  • Gaia Banelyté

    Gaia Banelyté

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: gaia.banelyte@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Åsa Berggren

    Åsa Berggren

    Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +4618672344
    E-post: asa.berggren@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Sara Capitán

    Sara Capitán

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: sara.capitan@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Nicolas Chazot

    Nicolas Chazot

    Universitetslektor, biträdande vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +46702543937, +46702543937
    E-post: nicolas.chazot@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Florence Damiens

    Florence Damiens

    Forskningsingenjör vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: florence.damiens@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Pablo De La Peña Aguilera

    Pablo De La Peña Aguilera

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: pablo.de.la.pena.aguilera@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Arielle Farrell

    Arielle Farrell

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +4618672494, +725669779
    E-post: arielle.farrell@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Robert Goodsell

    Robert Goodsell

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: robert.goodsell@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Deirdre Kerdraon

    Deirdre Kerdraon

    Projektledare vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +4618671912
    E-post: deirdre.kerdraon@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Ellen Nein

    Ellen Nein

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: ellen.nein@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Johanna Orsholm

    Johanna Orsholm

    Doktorand vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: johanna.orsholm@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Mariana Pires Braga

    Mariana Pires Braga

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: mariana.pires.braga@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Deanne Redr

    Deanne Redr

    Doktorand tjl vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: deanne.redr@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Hanna Rogers

    Hanna Rogers

    Forskningsassistent vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +4618672542
    E-post: hanna.rogers@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Tomas Roslin

    Tomas Roslin

    Professor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +4618672383
    E-post: tomas.roslin@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Minh-Xuân Truong

    Minh-Xuân Truong

    Postdoktor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: minh.xuan.truong@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • René Van Der Wal

    René Van Der Wal

    Gästprofessor vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    Telefon: +4618672357
    E-post: rene.van.der.wal@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
  • Laura Van Dijk

    Laura Van Dijk

    Extern resurs vid Institutionen för ekologi; NJ, Enheten för insektsekologi

    E-post: laura.van.dijk@slu.se

    Postadress:
    Inst för ekologi, Box 7044

    756 51 UPPSALA
    Besöksadress: Ulls Väg 16 , Uppsala
Loading…