Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd


Antal sökresultat: 11
Niels Aagaard Jakobsen
Niels Aagaard Jakobsen
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4712, +46725475251
E-post: niels.aagaard.jakobsen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Uppsala



Martin Ahlström
Martin Ahlström
Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4707, +46472263171
E-post: martin.ahlstrom@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Mikael Andersson
Mikael Andersson
Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4706, +46472263170
E-post: mikael.andersson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Alnarp



Elis Bengtsson
Elis Bengtsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4713, +46472263177
E-post: elis.bengtsson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Therese Carlström
Therese Carlström
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 0702475414
E-post: therese.carlstrom@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Stefan Eriksson
Stefan Eriksson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4710, +46472263174
E-post: stefan.eriksson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Joel Gräsman
Joel Gräsman
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt
E-post: joel.grasman@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Erik Kristensen
Erik Kristensen
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt
E-post: erik.kristensen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Kjell Rosen
Kjell Rosen
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4711, +46472263175
E-post: kjell.rosen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Kristina Wallertz
Kristina Wallertz
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4708, +46472263172
E-post: kristina.wallertz@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Magdalena Zuchlinska Steén
Magdalena Zuchlinska Steén
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4717, 0472-263181
E-post: magdalena.steen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Loading…