Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd

Antal sökresultat: 20

  • Charlotta Erefur

    Charlotta Erefur

    Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 070-2524702
    E-post: charlotta.erefur@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Mikael Holmlund

    Mikael Holmlund

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 0933-52080, 0730-554199
    E-post: mikael.jo.holmlund@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Nataliia Kozii

    Nataliia Kozii

    Tekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: +46907868177
    E-post: nataliia.kozii@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Eric Larmanou

    Eric Larmanou

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: eric.larmanou@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Linnea Larsson

    Linnea Larsson

    Arbetsledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: linnea.larsson@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Sune Linder

    Sune Linder

    Extern resurs vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 070-2683690
    E-post: sune.linder@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Kim Lindgren

    Kim Lindgren

    Systemutvecklare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 070-5489615
    E-post: kim.lindgren@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Pernilla Löfvenius

    Pernilla Löfvenius

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 070-6317433
    E-post: pernilla.lofvenius@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Ida Manfredsson

    Ida Manfredsson

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 0933-61564 4745, 070-5765636
    E-post: ida.manfredsson@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Per Marklund

    Per Marklund

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: per.marklund@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Maria Martell

    Maria Martell

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: maria.martell@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Rowan Messmer

    Rowan Messmer

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: rowan.messmer@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Jan-Peter Nordmark

    Jan-Peter Nordmark

    Ekonom vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: +46907868770, +46703150325
    E-post: jan-peter.nordmark@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Ulla Nylander

    Ulla Nylander

    Databasadministratör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 4745, 070-5838986
    E-post: ulla.nylander@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Joshua Ratcliffe

    Joshua Ratcliffe

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: joss.ratcliffe@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Fredrik Sjödin

    Fredrik Sjödin

    Projektledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: fredrik.sjodin@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Johannes Tiwari

    Johannes Tiwari

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: +46725537901
    E-post: johannes.tiwari@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Olle Westin

    Olle Westin

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    E-post: olle.westin@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Johan Westin

    Johan Westin

    Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: +46703469459
    E-post: johan.westin@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Jenny Viklund

    Jenny Viklund

    Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

    Telefon: 070-6093644
    E-post: jenny.viklund@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
Loading…