Hoppa till huvudinnehåll

Sök anställd

Antal sökresultat: 30

  • Quantin Arnault

    Quantin Arnault

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: quantin.arnault@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Nina Autant

    Nina Autant

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: nina.autant@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Patricia Berner

    Patricia Berner

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: patricia.berner@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Viktor Boström

    Viktor Boström

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: viktor.bostrom@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Ismet Ceyhun Yildrim

    Ismet Ceyhun Yildrim

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: ismet.ceyhun.yildrim@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Charlotta Erefur

    Charlotta Erefur

    Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: +46702524702, +46702524702
    E-post: charlotta.erefur@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Theodora Georgaka

    Theodora Georgaka

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: theodora.georgaka@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Mikael Holmlund

    Mikael Holmlund

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 0933-52080, 0730-554199
    E-post: mikael.jo.holmlund@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Nataliia Kozii

    Nataliia Kozii

    Tekniker vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: +46907868177
    E-post: nataliia.kozii@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Eric Larmanou

    Eric Larmanou

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: eric.larmanou@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Linnea Larsson

    Linnea Larsson

    Arbetsledare vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: linnea.larsson@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Sune Linder

    Sune Linder

    Extern resurs vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 070-2683690
    E-post: sune.linder@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Kim Lindgren

    Kim Lindgren

    Systemutvecklare vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 070-5489615
    E-post: kim.lindgren@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Pernilla Löfvenius

    Pernilla Löfvenius

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 070-6317433
    E-post: pernilla.lofvenius@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Ida Manfredsson

    Ida Manfredsson

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 0933-61564 4745, 070-5765636
    E-post: ida.manfredsson@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Per Marklund

    Per Marklund

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: per.marklund@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Emma Mattsson

    Emma Mattsson

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: emma.mattsson@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Rowan Messmer

    Rowan Messmer

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: rowan.messmer@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Mateusz Muzolf

    Mateusz Muzolf

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: mateusz.muzolf@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Jan-Peter Nordmark

    Jan-Peter Nordmark

    Ekonom vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: +46703150325, +46703150325
    E-post: jan-peter.nordmark@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Ulla Nylander

    Ulla Nylander

    Databasadministratör vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 4745, 070-5838986
    E-post: ulla.nylander@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Violeta Onland

    Violeta Onland

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: violeta.onland@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Lena Ostermann

    Lena Ostermann

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: lena.ostermann@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Joshua Ratcliffe

    Joshua Ratcliffe

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: joss.ratcliffe@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Hassan Ridha

    Hassan Ridha

    Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: hassan.ridha@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Fredrik Sjödin

    Fredrik Sjödin

    Projektledare vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: fredrik.sjodin@slu.se

    Postadress:
    Skogsmarksgränd

    901 83 Umeå
  • Johannes Tiwari

    Johannes Tiwari

    Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: +46725537901
    E-post: johannes.tiwari@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Olle Westin

    Olle Westin

    Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning

    E-post: olle.westin@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Johan Westin

    Johan Westin

    Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: +46703469459
    E-post: johan.westin@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
  • Jenny Viklund

    Jenny Viklund

    Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning

    Telefon: 070-6093644
    E-post: jenny.viklund@slu.se

    Postadress:
    Svartbergets forskningsstation

    922 91 VINDELN
    Besöksadress: Svartbergets forskningsstation , Vindeln
Loading…