Sveriges lantbruksuniversitet

Sök anställd


Antal sökresultat: 16
Tommy Andersson
Tommy Andersson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-2658701
E-post: tommy.andersson@slu.se

Postadress:
NJV, norra försöksdistriktet

90432 UMEÅ
Besöksadress: Verkstadsgatan 15 , Vindeln



Jenny Dahl
Jenny Dahl
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: jenny.dahl@slu.se

Postadress:
Institutionen för skoglig resurshushållning
Avdelningen för skoglig statistikproduktion
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd , Vindeln



Charlotta Erefur
Charlotta Erefur
Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-615 76 4748, 070-2524702
E-post: charlotta.erefur@slu.se

Arbetsbeskrivning: Parkchef

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Mikael Holmlund
Mikael Holmlund
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-52080, 0730-554199
E-post: mikael.jo.holmlund@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Eric Larmanou
Eric Larmanou
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: eric.larmanou@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Kim Lindgren
Kim Lindgren
Databasadministratör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: kim.lindgren@slu.se

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Pernilla Löfvenius
Pernilla Löfvenius
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-6317433
E-post: pernilla.lofvenius@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Ida Manfredsson
Ida Manfredsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-61564 4745, 070-5765636
E-post: ida.manfredsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Per Marklund
Per Marklund
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: per.marklund@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Hans-Göran Nilsson
Hans-Göran Nilsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-61543 4736, 070-3441658
E-post: hans-goran.nilsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Jan-Peter Nordmark
Jan-Peter Nordmark
Ekonom vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 090-7868770, 070-3150325
E-post: jan-peter.nordmark@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Ulla Nylander
Ulla Nylander
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 4745, 070-5838986
E-post: ulla.nylander@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Ola Olofsson
Ola Olofsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: ola.olofsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Viktor Sjöblom
Viktor Sjöblom
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0702298214
E-post: viktor.sjoblom@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Johannes Tiwari
Johannes Tiwari
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46-72-553 7901
E-post: johannes.tiwari@slu.se

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Holger Tülp
Holger Tülp
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: holger.tulp@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå