Hoppa till huvudinnehåll

Personal


Antal sökresultat: 49
Niels Aagaard Jakobsen
Niels Aagaard Jakobsen
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4712, +46725475251
E-post: niels.aagaard.jakobsen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Uppsala



Martin Ahlström
Martin Ahlström
Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4707, +46472263171
E-post: martin.ahlstrom@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Torbjörn Andersson
Torbjörn Andersson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Tönnersjöheden gemensamt

Telefon: 4701
E-post: torbjorn.andersson@slu.se

Postadress:
Tönnersjöhedens försökspark, Box 17

31325 SIMLÅNGSDALEN
Besöksadress: Åbacken 104, Simlångsdalen , Tönnersjöheden



Tommy Andersson
Tommy Andersson
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-2658701
E-post: tommy.andersson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Mikael Andersson
Mikael Andersson
Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4706, +46472263170
E-post: mikael.andersson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Alnarp



Elis Bengtsson
Elis Bengtsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4713, +46472263177
E-post: elis.bengtsson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Viktor Boström
Viktor Boström
Fältassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: viktor.bostrom@slu.se


Hanna Bäckman
Hanna Bäckman
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: hanna.backman@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Therese Carlström
Therese Carlström
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 0702475414
E-post: therese.carlstrom@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Giuseppe De Simon
Giuseppe De Simon
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: giuseppe.de.simon@slu.se

Postadress:
SLU

90183 UMEÅ

Charlotta Erefur
Charlotta Erefur
Samordnare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-615 76 4748, 070-2524702
E-post: charlotta.erefur@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Torbjörn Eriksson
Torbjörn Eriksson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Siljansfors gemensamt
E-post: torbjorn.eriksson@slu.se

Postadress:
Siljansfors Forsokspark, Box 74

79222 Mora
Besöksadress: Kyrkogatan 19 , Siljansfors



Stefan Eriksson
Stefan Eriksson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4710, +46472263174
E-post: stefan.eriksson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Mikael Holmlund
Mikael Holmlund
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-52080, 0730-554199
E-post: mikael.jo.holmlund@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Ulf Johansson
Ulf Johansson
Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Tönnersjöheden gemensamt

Telefon: 4704, 070-5681944
E-post: ulf.johansson@slu.se

Postadress:
Tönnersjöhedens försökspark, Box 17

31325 SIMLÅNGSDALEN
Besöksadress: Åbacken 104, Simlångsdalen , Tönnersjöheden



Christer Karlsson
Christer Karlsson
Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Siljansfors gemensamt

Telefon: 4725, 070-3045784
E-post: christer.karlsson@slu.se

Postadress:
Siljansfors Forsokspark, Box 74

79222 Mora
Besöksadress: Kyrkogatan 19 , Siljansfors



Ann-Britt Karlsson
Ann-Britt Karlsson
Institutionsadministratör vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4715, +46472263179
E-post: ann-britt.karlsson@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Craig King
Craig King
Fältassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: craig.king@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Erik Kristensen
Erik Kristensen
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt
E-post: erik.kristensen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Ola Langvall
Ola Langvall
Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Siljansfors gemensamt

Telefon: 4716, 0472-263180
E-post: ola.langvall@slu.se

Postadress:
Siljansfors Forsokspark, Box 74

79222 Mora
Besöksadress: Kyrkogatan 19 , Siljansfors



Eric Larmanou
Eric Larmanou
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: eric.larmanou@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Sune Linder
Sune Linder
Extern resurs vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-2683690
E-post: sune.linder@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Kim Lindgren
Kim Lindgren
Systemutvecklare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-5489615
E-post: kim.lindgren@slu.se

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Agne Lindholm
Agne Lindholm
Försöksassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4709, +46472263173
E-post: agne.lindholm@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Pernilla Löfvenius
Pernilla Löfvenius
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 070-6317433
E-post: pernilla.lofvenius@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Ida Manfredsson
Ida Manfredsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-61564 4745, 070-5765636
E-post: ida.manfredsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Per Marklund
Per Marklund
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: per.marklund@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Anders Mellberg
Anders Mellberg
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Tönnersjöheden gemensamt
E-post: anders.mellberg@slu.se

Postadress:
Tönnersjöhedens försökspark, Box 17

31325 SIMLÅNGSDALEN
Besöksadress: Åbacken 104, Simlångsdalen , Tönnersjöheden



Rowan Messmer
Rowan Messmer
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: rowan.dignam@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Hans-Göran Nilsson
Hans-Göran Nilsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0933-61543 4736, 070-3441658
E-post: hans-goran.nilsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Jan-Peter Nordmark
Jan-Peter Nordmark
Ekonom vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46907868770, +46703150325
E-post: jan-peter.nordmark@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Ulla Nylander
Ulla Nylander
Databasadministratör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 4745, 070-5838986
E-post: ulla.nylander@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Ola Olofsson
Ola Olofsson
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: ola.olofsson@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Mikaell Ottosson Löfvenius
Mikaell Ottosson Löfvenius
Extern resurs vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46-90-7868327, +46-933-61531
E-post: mikaell.ottosson.lofvenius@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Joshua Ratcliffe
Joshua Ratcliffe
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: joss.ratcliffe@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Hassan Ridha
Hassan Ridha
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: hassan.ridha@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Kjell Rosen
Kjell Rosen
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4711, +46472263175
E-post: kjell.rosen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Fredrik Sjödin
Fredrik Sjödin
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: fredrik.sjodin@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Umeå



Paul Smith
Paul Smith
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: 0034664839394
E-post: paul.smith@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Mats Snygg
Mats Snygg
Försöksassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Tönnersjöheden gemensamt
E-post: mats.snygg@slu.se

Postadress:
Tönnersjöhedens försökspark, Box 17

31325 SIMLÅNGSDALEN
Besöksadress: Åbacken 104, Simlångsdalen , Tönnersjöheden



Lars Snygg
Lars Snygg
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Tönnersjöheden gemensamt

Telefon: 4702
E-post: lars.snygg@slu.se

Postadress:
Tönnersjöhedens försökspark, Box 17

31325 SIMLÅNGSDALEN
Besöksadress: Åbacken 104, Simlångsdalen , Tönnersjöheden



Göran Snygg
Göran Snygg
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Tönnersjöheden gemensamt

Telefon: 4702
E-post: goran.snygg@slu.se

Postadress:
Tönnersjöhedens försökspark, Box 17

31325 SIMLÅNGSDALEN
Besöksadress: Åbacken 104, Simlångsdalen , Tönnersjöheden



Adam Thorell
Adam Thorell
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: adam.thorell@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Johannes Tiwari
Johannes Tiwari
Forskningsingenjör vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46725537901
E-post: johannes.tiwari@slu.se

Postadress:
SLU,
Skogens ekologi och skötsel
901 83 Umeå
Besöksadress: Skogsmarksgränd 17 , Vindeln



Erik Valinger
Erik Valinger
Senior Advisor vid Enheten för skoglig fältforskning

Telefon: +46730669983
E-post: erik.valinger@slu.se

Postadress:
Asa Försökspark

363 94 Lammhult
Besöksadress: Asa Försökspark , Umeå



Kristina Wallertz
Kristina Wallertz
Forskningsassistent vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4708, +46472263172
E-post: kristina.wallertz@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Johan Westin
Johan Westin
Försöksledare vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt

Telefon: +46703469459
E-post: johan.westin@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Dorothea Zannantonio
Dorothea Zannantonio
Försöksbiträde vid Enheten för skoglig fältforskning; Vindeln gemensamt
E-post: dorothea.zannantonio@slu.se

Postadress:
Vindelns försöksparker

92291 VINDELN
Besöksadress: Svartbergets fältforskningsstation , Vindeln



Magdalena Zuchlinska Steén
Magdalena Zuchlinska Steén
Försökstekniker vid Enheten för skoglig fältforskning; Asa gemensamt

Telefon: 4717, 0472-263181
E-post: magdalena.steen@slu.se

Postadress:
Asa försökspark,

36394 LAMMHULT
Besöksadress: Asa försökspark , Asa



Loading…