Hoppa till huvudinnehåll
Sveriges lantbruksuniversitet

Forskargruppen i markkemi


Antal sökresultat: 12
Gbotemi Adediran
Gbotemi Adediran
Extern resurs vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi
E-post: gbotemi.adediran@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Dan Berggren Kleja
Dan Berggren Kleja
Professor vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618672469, +46709730178
E-post: dan.berggren@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Geert Cornelis
Geert Cornelis
Forskare vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618671268, +46730639668
E-post: geert.cornelis@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Hugo De Campos Pereira
Hugo De Campos Pereira
Doktorand vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi
E-post: hugo.pereira@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Thiago Formentini
Thiago Formentini
Postdoktor vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi
E-post: thiago.formentini@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Jon-Petter Gustafsson
Jon-Petter Gustafsson
Professor vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +6718671284
E-post: jon-petter.gustafsson@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Wiebke Mareile Heinze
Wiebke Mareile Heinze
Doktorand vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618673148, +46730710608
E-post: wiebkemareile.heinze@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Anna Mårtensson
Anna Mårtensson
Professor vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618671222
E-post: anna.martensson@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Therese Sahlén Zetterberg
Therese Sahlén Zetterberg
Forskare vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4651167209, +46730333431
E-post: therese.zetterberg@slu.se


Magnus Simonsson
Magnus Simonsson
Forskare vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618671272, +46733877955
E-post: magnus.simonsson@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Carin Sjöstedt
Carin Sjöstedt
Forskare vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618673457, +46738442957
E-post: carin.sjostedt@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Marius Tuyishime
Marius Tuyishime
Doktorand vid Institutionen för mark och miljö; Markkemi

Telefon: +4618672407, +46722392528
E-post: marius.tuyishime@slu.se

Postadress:
Box 7014

750 07 Uppsala
Besöksadress: Lennart Hjelms väg 9 , Uppsala



Loading…